Ersun Yanal: "Başka takımlar da böyle skorlar aldılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bayern Münih'e 6-1 yenilen Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, böyle skorların normal olduğunu belirterek, Galatasaray'ın Augsburg'a 4-1 yenilmesine gönderme yaptı.

kralspor4232.jpg

Özel bir turnuvada Alman devi Bayern Münih'e 6-1 yenilen sarı-lacivertli ekipte deneyimli teknik adam Ersun Yanal, mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

"SKORDAN FARKLI ŞEYLERE BAKIYORUM"
Farklı yenilmeleri hakkında konuşan Ersun Yanal, Galatasaray'a gönderme yaparak şöyle konuştu: "Fenerbahçe bu tür turnuvalara katılmalı. Fenerbahçe'nin prestiji ortada. Bunlar hazırlık maçları. Ben skordan farklı şeylere bakıyorum. Bu tür skorlar olabiliyor. Birkaç gün önce başka takımlar da böyle skorlar aldılar.Şu anda görünmeyen ayrı sıkletlerin karşılaşması gibi olsa da Fenerbahçe'nin kendi sıkleti var. Fenerbahçe'nin büyüklüğünün sıkleti var. Biz her zaman bunun arkasındayız. Bunu düzeltecek tecrübeye sahibiz. Kısa süre içinde eksikleri giderip gerçek Fenerbahçe'nin şablonunu göreceğiz. Wolfsburg ve Hertha Berlin maçlarında kötü oynamadığımızı düşünüyorum. Bu maçta gol sonrasında dağıldık."

Haberler

aynen böyle devam ersuncugum, fenerin büyüklüğü, sikleti falan. Biz de 4 yedik, Real Madrid 7 yedi.

doğru yoldasın sen, taraftarın da arkanda. böyle döte böyle tark işte

Bu adam niye böyle oldu ben anlamadım yahu. Her geçen gün daha büyük saçmalıyor. Ali Koç’la beraber kafayı Galatasaray’la bozmuşlar.

Ersun’un acısı Fatih Terim’den zaten. Milli takım zamanından beri kurulmuş bekliyor belki de FT’yi alt etmeyi.

Garibim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

6. olmaları çok hayırlı oldu işte.
10. veya daha kötü sırada bitirselerdi ligi bunu yollayıp belki iyi hoca getirebilirlerdi.
Şike yapsalar bile bu sezon yine hüsran geçecek bunlar için. Ersun zaten sene sonunu görmez.

Ezik camiaya yakışan ezik bi td. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amaaan siklet gitsin Ersuncum, ne takiyon. Sen üzülme.
Herkesin bir sikriti var haklisin, kimisi az sikrit kimisi top sikrit.
Senin ne sikritin var merak konusu.

Yok ya bu salaklarin camiasi bizim de augsburgdan 4 yememizle avunuyor.

Bir tane normal adam olsa "ulan onlar paf takimla cikti biz mevcut en iyi kadromuzla" der ama normal degil hic biri. O yuzden fenerliler.

Biz de olsa su ana kadar 100 kisi onlar paf takimla cikti , neyin avuntusu derdi coktan!
Adam olan, öz elestiri yapabilen ve takiminin gelisiyle lakali bir plani olan Hoca ne Reale atifta bulunur, ne Galatasaraya, ne baska bir kulübe...
Bunu Fatih Terimde söylese yorumum ayni olur.

Kendini elestirebilen, hatalarini görebilen ve bunlari düzeltmeyle ilgili plan ve proje üreten Adamlari seviyorum. Rakip bile olsa.
Trabzonu sevmem ama genclere yönelmeleri hosuma gidiyor mesela.

basin toplantisi tam bir skandaldir. fb'liler bu söylemlere nasil katlaniyorlar inanilir gibi degi. sen 6 yemissin, hatta 10 da olabilirdi, adamlar dirar-taraftar geriliminden sonra oynamadilar, cikip siritarak basin toplantisi veriyor

fb dökülüyor valla bunlardan bu sene de cacik olmaz, ersun en gec aralik ayinda postalanir.

Moses desen tam bir cöp, dirar umarim ayrilir dünkü mactan sonra, kovduklari topal-josef en iyi orta sahalariydi :)

Üst Alt