Ersun Yanal: "Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal: "Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik"

Dunyanin en sansli teknik adami olabilir. Fizik kondisyon hazir Aykutun hazir takimina geldi, elinde en iyi kadro vardi GG ve Caner ortada Meireles Emre ve Baroni, ilerde Kuyt, Sow we yetmedi Webo.

Zar zor son dakkika golleriyle sampiyon oldu.

Fener kovarsa baska yerde calismasi imkansiz.

Dunyanin en sansli teknik adami olabilir. Fizik kondisyon hazir Aykutun hazir takimina geldi, elinde en iyi kadro vardi GG ve Caner ortada Meireles Emre ve Baroni, ilerde Kuyt, Sow we yetmedi Webo.

Zar zor son dakkika golleriyle sampiyon oldu.

Fener kovarsa baska yerde calismasi imkansiz.

ali ve tayfası bunu istemiyorlar uefa vs derken mecburiyetten katlanıyorlar bakalım nekadar sabredecekler

"Belki de Galatasaray'ın yakalayacağı avantajı engelleyerek şampiyonluktan ettik"

bu söylemde ben yanlış bir şey görmüyorum. ne desin adam lan.

tamam sevmem ama söylediği söz de doğruydu mevcut dönem için.

biz bile acb dedik, gitti diyenler oldu. şampiyonluğu verdik diyenler oldu hatırlıom yani ;D

"Belki de Galatasaray'ın yakalayacağı avantajı engelleyerek şampiyonluktan ettik"

biz bile acb dedik, gitti diyenler oldu. şampiyonluğu verdik diyenler oldu hatırlıom yani ;D

“Büyük” bir takımın teknik direktörü başka bir takımın başarısına ya da başarısızlığına yönelik açıklamalarda bulunmaz. Kaldı ki adam burada teselli olarak, başarı olarak belirtti durumu. Nereden baksan ezik!

Fener maçının şampiyonluğa en ufak etkisi olmadı bay geçtiğimiz haftada 1 de puan aldık

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

seneye şampiyon olamazlarsa ortada ne karı profesörü kalacak ne ali efendi ,taraftar hepsini dickecek o yuzden göt korkuları cok buyuk cok

Üst Alt