Ersun Yanal: "Önümüzdeki sezon biz şampiyon olacağız, diğerleri sıralamayı belirlesin" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal: "Önümüzdeki sezon biz şampiyon olacağız, diğerleri sıralamayı belirlesin"

Ne desin adamcik?Fatih Terim üstümüzden inmeyecek zevk almayi bilelim mi desin?Cicikus lari motive etmeye calisiyor.Ha gercekci bakarsak bana gore 10. Haftayi goremez,gelecek yilin en guclu kume dusme adaylarindan biri şikeciler.

Özlü sözlerle süsleyememiş bu defa. Fenerbahçenin büyüklüğü tartışılamaz biz yarışta her zaman birinciliği hedefleri ve oluruz bu da Fenerbahçenin büyüklüğünden gelir bla bla bla

Galatasaray böyle bir sezon sonrası bu durumda olsa ve teknik direktör bu şekilde açıklama yapsa orada ona ağız burun dalarlar. Ben o programda oturmaya utanırım; bunlar alkışlıyor. İnanılır gibi değil! Aptallar şakşaklıyor.

Ali Koc ile yanal fenerlilere gaz veriyorki daha cok sms atilsin baska birsey degil, bu cöp takimi sampiyonluk icin idaali duruma getirmek takimin yarisindan cogu degismesi gerek oda imkansiz. Bunlar artik bir kac yil hep ilk bese girmek icin mücadele verir, eger bir yerden yardim gelmese zaten birdaha belini dogrultamaz

Üst Alt