Ersun Yanal rekabeti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal rekabeti!

Cevap: Ersun Yanal rekabeti!

Çok beğendiğim bir TD...

Sabır gerek... Sabır olsa Rijkaard gitmezdi...

Medya gücü olan Yönetim gerek, oda bizde yok.. Harcarlar garibim Ersunu çünki zaaten sevilmiyor,.bide Galatasaray TD oldumu asarlar onu...

Tam yetki verilmesi laazım, öyle bir Başkanda yok...

Milliyet'de komisyoncu, ortalık kızıştırıyor sanki. Böyle yalan haber ömrümde görmedim. Napalım lan Ersun'u, Yanal'ı fln biz?

Genclerbirligi´ni de sampiyonluga oynatti. Herkes bu isi ilk yapan takimin Sivas oldugunu söylüyor ama Genclerbirligi o sezon müthisti. O kadroyu da Ersun Yanal kurmustu. Serkan Balci, Deniz Baris, Ali Tandogan ve aklima gelmeyenler. Fenerbahce o kadronun yarisini transfer etmisti Daum zamaninda :)

Ersun Yanal´in özelligi su :

- Calistirdigi takimlar lige müthis basliyor ve genelde ilk devreyi lider kapatiyor.

- Ama nedense ikinci yari bu performansi sürdüremiyorlar.

- Futbolcunun iyisinden anliyor, ucuza cok kaliteli futbolcular buluyor.

Yeniden yapılanma diyorsan bunu Türkiye'de farklı takımlarda başarıyla yapabilen bir hocadır. Fatih Terim'in bile kurduğu tek takım 1996 - 2000 arası takımdır. İkinci gelişini hatırlamak istemiyoruz :). Ankaragücü Gençlerbirliği Trabzonspor başarıyla bu işi yaptığı takımlar. 2000 - 2001 sezonunda da Ankaragücü ile çok başarılıydı. 2002 - 2003'te zaten Gençlerbirliği ile şampiyonluğa ortaktı bir yere kadar. Gençlerbirliği ile UEFA başarılarını da unutmamak lazım...

Yanlız şampiyonluğa oynama konusunda Gençlerden önce de Gaziantep vardı :). 3-0'dan maç vermeseler o senenin şampiyonu büyük ihtimal onlardı...

Ersun Yanal´in getirdigi futbolculari listeleyecek biri var mi? Holosko, Alanzinho gibi futbolculari o kesfetmistir. Getirdigi oyuncularin cogu baya iyi cikmistir. Yerli futbolculardaki basarisi tartisilmaz zaten ama yabanci futbolcularda da baya iyiydi. Holosko ve Alanzinho disinda kimleri getirmisti Ersun Yanal?

Ersun Yanal´in getirdigi futbolculari listeleyecek biri var mi? Holosko, Alanzinho gibi futbolculari o kesfetmistir. Getirdigi oyuncularin cogu baya iyi cikmistir. Yerli futbolculardaki basarisi tartisilmaz zaten ama yabanci futbolcularda da baya iyiydi. Holosko ve Alanzinho disinda kimleri getirmisti Ersun Yanal?

gustavo colman,filip skoko

O takimlarin bütcelerine göre baya iyi transferlerdi performans olarak. Galatasaray´in simdiki bütcesiyle tas gibi bir kadro kurabilir. Mesela simdiden anlassak da gelecek sezon icin oyuncu izlese, kadro planlamasi yapsa cok iyi olurdu. Ben güvenirim Ersun Yanal´a sahsen. Basarili olur.

aynen katiliyorum.

federasyonda görevli yani genc yeteneklerin cogunu taniyordur,buda bir avantaj.

Ersun Yanal'ın takımları ilk 9-10 haftada iyi bir çıkış yakalar sonrasında tepetaklak olur. Gerçi biz şuan o çıkışa bile razıyız ama ben sevmem kendisini,öyle futbolla pek ilgili,antrenman programı müthiş,düşünerek konuşur,vizyonu fena misyonu belaymış geçiniz.

yapmayalım dostlar

Ersun YALAN diye stadı inleten biz değilmiydik

o zaman ki forumları, başlıkları bir okuyun

%99 bu adama demediğimizi bırakmadık

şimdi son adam o kalmış gibi söylediklerimizi yutacak mıyız?

Böyle söyleyeceklerimizi yutacakmıyız tarzında basit şeyleri artık konuşmayalım. Başka takımlar eğer takıma faydalı olacaklarına inanıyorlarsa ne sözler yutuyorlar. Devre arasında Necati alınmış olsaydı Stancu'dan daha faydalı olurmuydu olmazmıydı. Biz almadık gidip Stancu ya 6 milyon verdik. O yüzden sen Galatasaray'a faydalı olur mu olmaz mı onu düşün.

GALATASARAY'lı bir hocadan daha yararlı olur fb'li T.D. Bu zamana kadar bir hayırlarını göremedik hep geriye gittik Lucescu'dan sonra. Yabancı T.D bizi düzeltemez iyi bir yerli olu ancak.

Avcı

Yanal

Ş.Güneş

T. Kafkaf

bu adamın? 2001 ylında kaybettiğimiz ankaragücü maçından sonra futbolculara teşvik primlerini dağıttığı ortaya çıkmıştı.itiraf etmişti hatta birkaç ankaragücü oyuncusu.Hakan şükür ü sebepsiz yere milli takım kadrosuna almamış fatih tekke gökdeniz ikilisini falan oynatmıştı,bir başarısı varsa milli takımda hatırlatın ben bilmiyorum.

bu adamın? 2001 ylında kaybettiğimiz ankaragücü maçından sonra futbolculara teşvik primlerini dağıttığı ortaya çıkmıştı.itiraf etmişti hatta birkaç ankaragücü oyuncusu.Hakan şükür ü sebepsiz yere milli takım kadrosuna almamış fatih tekke gökdeniz ikilisini falan oynatmıştı,bir başarısı varsa milli takımda hatırlatın ben bilmiyorum.

Böyle bir şey varsa tüm görüşlerim değişir şu anda.Gelmesin.

onur,serkan,egemen,giray,cale,selcuk,colman,alanzinho gibi futbolculari trabzona getirdi,adamin kurdugu kadro 3 senedir basarili bir sekilde gidiyor.

gecen sezon turkiye kupasini kazandilar,2009 yilinda guiza nin son dakika goluyle sampiyonlar liginden oldular,bu sezon ise buyuk bir ihtimalle 1. veya 2. bitirecek trabzon.

eger ersun yanal gelirse bizim de onumuzdeki 3-4 yili kurtarir.

Üst Alt