Ersun Yanal, Yeniden Trabzonspor'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal, Yeniden Trabzonspor'da!

Trabzonspor'un KAP'a bildirdiği açıklamada şöyle denildi:

"Profesyonel Futbol Takımımız Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Kazım Ersun Yanal ile görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Saygılarımızla"

O yüzden zaten yönetimlerini tebrik ettim.

Önceki yönetimlerin yaptığı bunları bağlamaz.

Bir yanim "kluplerde devamlilik esastir" dusuncesinde , digeri de senin dedigin "hatadan donmek" fikrinde .. karar veremedim

klup olarak sacma isler diyebiliriz gecmisten gelecege bakinca , ama mevcut yonetim adina mantikli ve dogru diyip baglayabiliriz

İş yapabilme potansiyeli olan bir adam vardı onu da kaptırdık ya lan :D Hüsran bir sezon daha bizi bekliyor gibi umarım yanılırım.

Bu adamin bu kadin olaylari olmasaydi cok daha iyi para kazanir ,fenerde bizde filan cok daha degisik noktalara gelebilirdi

İş yapabilme potansiyeli olan bir adam vardı onu da kaptırdık ya lan :D Hüsran bir sezon daha bizi bekliyor gibi umarım yanılırım.
Embesil dursun ve onun beceriksiz yönetimi başımızdan gitmediği müddetçe kim gelirse gelsin değişen bir şey olmaz yine hüsran dolu bir sezon yaşarız ki ben Ersun'a hiçbir zaman sıcak bakmadım bakmam da. İlla yerli gelecekse Abdullah Avcı gelsin o vakit.

Üst Alt