Ersun Yanal'ın Gelmesini İster misiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal'ın Gelmesini İster misiniz?

Ersun Yanal'ın Gelmesini İster Misiniz?

• Evet

Kullanılan: 34 48.6%
  • Hayır

Kullanılan: 31 44.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
The-Office-gifs-the-office-14948948-240-196.gif

fener'e gitmeden de istiyordum.. fener'e gittiğinde onları şampiyon yapacağını da düşünüyordum..

yaklaşık 15 senedir çok iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum.. o konuda tereddütüm yok..

Kararsızım... Gelsin veya gelmesin demek zorunda olsam gelmesin derdim.

Türkiye ligi için belkide en iyi seçimdir, lafım yok ama Galatasaray'ın hocalığına yakıştırmıyorum kendisini tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaya gerek yok (fenerli olması geçmişte hakkında olumsuz haberlerin çıkması vs vs... )

Ek olarak Ersun'u Galatasaray'da rahat çalıştırtmazlar, - kredi ile başlar göreve. Çok fazla çatlak ses çıkar, camia bütünleşemez.

Dunyada baska TDler oldugu icin olabilir mi?
Dunyada baska TDler varken Ersun Yanal'i isteyenler sebepleri anlatirsa asil o zaman tartisma verimli olur

dünyaca ünlü bir hocanın çalışabileceği doğru ortamdan çok uzaktayız.. hem biz.. hem de diğer bütün Türk takımları..

bizim organizasyon problemlerimiz var.. ben aslında dursun varken ersun'un bile gelmesini istemiyorum.. şu an gelecek hoca gitsin direk intihar etsin daha iyi.. dursun bana teklif etse gözümü kırpmadan reddederim.. çekilecek bir kahır değil kendisi..

Ben sırf takımı eşek gibi çalıştırıcak diye istiyorum bu gevşekler rahata alışmış sabri bile göbek yapmış buna bir dur demek şart + tabiki ersundan iyi yabancı hocalar var ama tursunla hiç biri çalışmaz tursunun çapının zirvesi ersun.

Murat Urhan sen de Favre Ersun ve Dİğer(belirtiniz) şıklarının olduğu anketi aç da bakalım tercihler nasıl oalcak. Ya da anketsiz hoca önerisi başlığı açılsın oscar ödüllerindeki gibi sadece isimler yazılsın en çok yazılan 3 isim hangisi olacak bir bakalım.

Terim dışında hiçbir yerli hoca Galatasaray ortamını kaldıramaz. İşte antreman temposu yok bekleri oyuna sokma falan FM'lik işler.

Üst Alt