ertem şener replikleri ve gereksiz bilgileri


Evet arkadaşlar Ertem Şener repliklerini topluyoruz.Herkes bildiklerini yazsın :)Ben başlatıyım.-Çölde bir vaha gibi.-Messi Messi Messi bu adam neyin nessi.-Her yerinden öpüyorum RüştüVe dünkü maçtan:-Hazard durdurulması çok zor bir futolcu. O kadar süratli ki süratinden yardımcı hakem nezle olmazsa iyi.
 
Cevap: Ertem Şener Replikleri ve Gereksiz BilgileriAlexin ara pasından sonra;Alex ara sıcaklara başladı :D
 
Cevap: Ertem Şener Replikleri ve Gereksiz BilgileriMehmet Topuz kenarda o kadar ısındı ki birazdan buharlaşabilirbölalaalalakanslda
 
Cevap: Ertem Şener Replikleri ve Gereksiz BilgileriTop Evraya gelince rakamı hatırlamıyorum ama,22 tane kardeşi var demesi...
 
Cevap: Ertem Şener Replikleri ve Gereksiz BilgileriSayın seyirciler ilginç bir bilgi paylaşmak istiyorum sizlerle Mavouba´nın ülkesi tanınmadığı için pasaportunda 17 yaşına kadar "ortak sular" yazıyormuş.:asd:
 
Cevap: Ertem Şener Replikleri ve Gereksiz BilgileriArsenal bastırıyor, sağdan orta, kale boş, gilberto silvaaaaa! goooool, gilberto silvaaaaa, babası marangoooooz.:asd:
 
Cevap: Ertem Şener Replikleri ve Gereksiz Bilgileri"Liverpool kalemize akın akın geliyor. Yüreğimiz ağzımıza gelmekten, ağzımızda yer kalmadı sevgili seyirciler!.."
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt