Ertem Şener Wikipedia kurbanı!


504889_detay.jpg
Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal-Barcelona maçını anlatan Eratem Şener, internetteki yanlış bir bilginin kurbanı oldu.Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal'in iki golünü atan Cesc Fabregas'ı tanıtmak isteyen Şener, sanal dünyanın kurbanı oldu.Cesc Fabregas'la ilgili yorumlar yapan Şener, Cesc Fabregas'ın babasının Iker Fabregas olduğunu ve Benfica'da kalecilik yaptığını, ancak artık yaşamadığını dile getirdi. Ancak Fabregas'ın babasının ismi FranCesc Fabregas Snr. Benfica'da kalecilik kariyeri yok.Şener'in, Fabregas'la ilgili bilgileri Cesc Fàbregas - Vikipedi' isimli siteden aldığı belli oluyor.

Bazı sitelerde de Fabregas'ın babasının öldüğü yazıyor. Bu ifadeleri de Şener maç boyunca kullandı. Ancak Fabregas'ın babası oğluyla ilgili sıkça açıklamalar yapıyor. Son olarak Fabregas'ın babası, oğlunun Şampiyonlar Ligi'ndeki maçtan bir gün önce açıklamalar yaptı ve "Barcelona maçında oynayacak." dedi.haberturk
 
Cevap: Ertem Şener Wikipedia kurbanı!Boş boş konuşursa olacağı buydu tabi. Yakında Fabregas'ın babasının amcasının kuzeninin yeğenininin kardeşini söylerse şaşırmam.
 
Cevap: Ertem Şener Wikipedia kurbanı!sabri ugan nerelerde ya bu adamın mac anlatımını begenmiyorum
 
Cevap: Ertem Şener Wikipedia kurbanı!Fabregas'ın babasından sanane Ertem.Ona kalacak olsan; sayfalarca yazı yazılır. Şundan sanane bundan sanane diye.Bir diğer husus; bir kere verdiği bilgi ile yetinmiyor, mesela Galatasaray-Fenerbahçe maçında top Hakan Şükür'e ilk kez gelmiştir. Sahanın en tecrübeli ismi der ve top Hakan Şükür'e her geldiğinde devam eder.
 
Cevap: Ertem Şener Wikipedia kurbanı!Belki maçtan önce ölmüştür,Fabregas ın anneside direkt Ertem i aramıştır. :evilsmile:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt