ertem şener - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ertem şener

Bir kez uçakta rasladım. Adını bilmiyodum. Siması yabancı gelmedi....Uçağın içinde simsiyah güneş gözlükleriyle geziyodu. Bir kasıntı haller. Kendini film yıldızı falan sanıyor heralde. Çok komikti.

Sonradan TV de görünce öğrendim ismini dangalağın.

CiCplpHWUAMDU_s.jpg:large

Sen bide Almanya daki gurbetçi amcaları gör:) babam yaşında amcayla az kalsın birbirimize giriyorduk.

Ben birini dövdüm. Kasila kasila tayyip agaaaa diyordu, 3-4 tane kulaginin dibine patlatip hastanelik etttim. Sonra da hastanede ziyarete arkadasi cicekle yanina gönderdim :asd:

Ben artik önüme gelen ampül kafaya ana avrat düz gidip tekme tokat daliyorum.

Insan biatci ve yalakanin cisim olarak ne oldugunu görmek istiyorsa, sözülükte bu ifadenin yaninda bu adamin yüzünü bulabilir.

Ben birini dövdüm. Kasila kasila tayyip agaaaa diyordu, 3-4 tane kulaginin dibine patlatip hastanelik etttim. Sonra da hastanede ziyarete arkadasi cicekle yanina gönderdim :asd:

Ben artik önüme gelen ampül kafaya ana avrat düz gidip tekme tokat daliyorum.
Deymez boş ver:)
Bazıları evet baya Nirvana ya ulaşıyor ama deymez. Bir baktın karakolda bulursun kendini. Ampül içinde deymez.
O amcada rte yi kunlanarak Atatürke küfür etmeseydi tık sesimi cukartmazdim. Refleks ile ne oluyoruz hop ağır ol diye cevap verdik işte. Olay onun özürü ile tatlıya bağlandı ama dayaklık bir amca yani. Sonra 30 dk kafamı şaşırdı yeğen yok ben aslında öyle demek istemedim yanlış anladın bilmem ne:(
Olan kafaya oldu işte boş ver

Üst Alt