ertem şener - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ertem şener

Ne oldu, cevabini alinca Admin'lerden mi yardim istiyosun

Once alinti yap, sonra ''almanci'misin nesin, sonra da rahatsiz ediyo sikayet et

Sana gecen de dedim, benden alinti yapma hadi bak isine

Arkadaşım yeter artık alıntılama beni. Bu arada Emre Arslan henüz Admin değil. Türkçe bilmediğin yetmezmiş gibi bir de gözlerin görmüyor sanırım. Adamın rütbesini göremedin. Farmer'lık zor zanaat.

İlla Admin mi istiyorsun, al sana Admin Alpay Asma

Umarım tatmin olmuşsundur. Alıntılama artık beni.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Arkadaşım yeter artık alıntılama beni. Bu arada Emre Arslan henüz Admin değil. Türkçe bilmediğin yetmezmiş gibi bir de gözlerin görmüyor sanırım. Adamın rütbesini göremedin. Farmer'lık zor zanaat.

İlla Admin mi istiyorsun, al sana Admin Alpay Asma

Umarım tatmin olmuşsundur. Alıntılama artık beni.

Benden alinti yap, almancimisin nesin de, farmer de, sonra da korkak gibi admin'e sikayet edecem de

Sen kimsin ki bana farmer diyorsun, saygisizligin alemi yok, ya adam gibi konus, ya da uza

Benden alinti yap, almancimisin nesin de, farmer de, sonra da korkak gibi admin'e sikayet edecem de

Sen kimsin ki bana farmen diyorsun, saygisizligin alemi yok, ya adam gibi konus, ya da uza

Arkadaşım yeter artık alıntılama beni. Sana farmen falan demedim ben neden yalan söylüyorsun? Fendom mu diyeyim, ne istiyorsun benden? Nasıl fantezilerin var senin, sapık mısın nesin? Alıntılama artık.

Suriye'de kimyasal silah ile çocuk öldürenin sahibi derken hiç şüphesiz esad'ı kastetmiş, yalnız bilmiyor sanırım esad'ın devrilmesini isteyenlerin başında ingiltere geliyor. 2011'den beri suriye muhalefetini destekliyor adamlar ve esad'ın savaş suçlarından yargılanacağını/yargılanması gerektiğini söylüyorlar. Daha 6 gün önce (Trump kimyasal saldırı çıkışı yapmadan önce) savunma bakanları esad'ın suriyede geleceği yok dedi.

Gerçi bütün bunlar kendisi için bir anlam ifade etmiyordur ya neyse.

Bu kimyasal olayinda da bir bit yemi var da neyse.

Küfür etmek, bilmeden cahil biçimde ahkam keserek BELKİ DE KUL HAKKINA GİRMEK mi doğru yol?

Biz almayalım o zaman o yolu. Hangi görüşten olursa olsun bu uslüp tarzı bitirdi bu ülke insanını.

Siyaset ile ilgili yurudugu yol dogru dedim

Yorumlarimi bidaha oku istersen, ''twitter'de yazdiklari ile sacmalamis o ayri konu'' dedim

Bu kimyasal olayinda da bir bit yemi var da neyse.

C8venlHXcAQDyNw.jpg

Siyaset ile ilgili yurudugu yol dogru dedim

Yorumlarimi bidaha oku istersen, ''twitter'de yazdiklari ile sacmalamis o ayri konu'' dedim

Siyaset ile yürüdüğü yol doğru falan değil. Şu uslüpta bir adam, yarın öbür gün senin doğru dediğinin tam tersi görüşte adamlar için aynı uslüp ile havlar yine.

O gün geldiğinde de görmek isterim görüşlerini. Kraldan çok kralcılara ihtiyacı yok bu ülkenin daha fazla. Hoş 3 yıl önce teröristleri yalayan bir herifin yoluna yol demen de büyük bir çelişki.

Siyaset ile yürüdüğü yol doğru falan değil. Şu uslüpta bir adam, yarın öbür gün senin doğru dediğinin tam tersi görüşte adamlar için aynı uslüp ile havlar yine.

O gün geldiğinde de görmek isterim görüşlerini. Kraldan çok kralcılara ihtiyacı yok bu ülkenin daha fazla. Hoş 3 yıl önce teröristleri yalayan bir herifin yoluna yol demen de büyük bir çelişki.

Eger Turk milletinin yarisindan fazlasi bu kisiyi ''kendi istegiyle'' Cumhurbaskani seciyorsa, ozaman istedigin kadar siyaset hakkinda konus ve yaz, istedigin partiyi tut, is bitmistir. Ertem de dogru yoldadir.

Yaşlandım be Gökhan'ım. Okuduğumu anlıyorum da insanları hala anlayamadım. Umut etmekten yoruldum bir de.

Ben artık prensip olarak Türkçe bilmeyen insanlarla tartışmayı geçtim diyaloga bile girmiyorum. Kendimi yormaktan başka birşey değil. Uğraşamam elin Türkçe bilmeyen insanıyla, farmer'ıyla falan.

Son düzenleme:
Eger Turk milletinin yarisindan fazlasi bu kisiyi ''kendi istegiyle'' Cumhurbaskani seciyorsa, ozaman istedigin kadar siyaset hakkinda konus ve yaz, istedigin partiyi tut, is bitmistir. Ertem de dogru yoldadir.

Kendi isteğini %2 ile tayin eden bir demokrasi anlayışın olduğunu söylüyorsun doğru ve yanlışa paha biçmek için.

Zamanında %91 ile geçen anayasa'nın sahibi Kenan Evren'in nasıl bir nefret ile öldüğünü hatırlatırım. Tayin eden kitle her zaman doğru karar vermez.

Kaldı ki içinde siyaset olan bir şeyde MUTLAK DOĞRU diye bir şeyden bahsetmek ahmaklıktır. Din, vicdan ve aklımızı siyasete alet ederek toplumumuzu yozlaştıran kim varsa MUTLAK olmamak koşulu ile bana göre YANLIŞ'A YAKINSIYORDUR.

Sürekli "doğru yol, doğru yolda" diyerekten DYP propagandası yapılıyor burada! Yeter artık.

Üst Alt