Ertuğrul Sağlam; Volkan Şen,İ.Kaş ve Sercan'a Kapıyı Gösterdi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ertuğrul Sağlam; Volkan Şen,İ.Kaş ve Sercan'a Kapıyı Gösterdi!

Cevap: Bursaspor : "Sercan, Volkan ve İbrahim satılıktır"

Terim bebek bakıcısı mı arkadaş? Her transfer edilecek adamda "Terim adam eder" diyip duruyoruz. Elinde zaten Engin var, Volkan'ı alsa birini biri yüzünden yedek bıraksa kesin sorun çıkar. Kibirli herifler ikisi de, geçiniz. Kalsın ikisi de kaldıkları yerde. Fener falan alabilir.

Bursaspor akıllı takım, önce çok para istedi baktı olmayacak, kendine zarar veren adamları satacak. Umarım bize gelmezler, yoksa bizim kafadan 3 sezon daha heba olur, bunları sonradan temizleyeceğiz diye.

kendi malını depoda çürüdükten sonra satmaya çalışan aptal market sahibi gibi bursaspor. Adamların zamanında süper piyasaları varken ve futbolcularda gitmek istiyorken satmadılar şimdi birinin satışından kazanacakları parayı, ikisini de satsalarda kazanamayacaklar.

Bir transfer efsanesi daha da bitiyor. Sercan&Volkan ve 4 buyukler

kendi malını depoda çürüdükten sonra satmaya çalışan aptal market sahibi gibi bursaspor. Adamların zamanında süper piyasaları varken ve futbolcularda gitmek istiyorken satmadılar şimdi birinin satışından kazanacakları parayı, ikisini de satsalarda kazanamayacaklar.

ben bunu taa gecen sene dedim, bursa bu ligde bir daha sampiyon belki 10-20 yild aolur dedim, bu kadar basari yakalamis topculari, simdi satmazsa, yarin, öbür gün pisman olurlar dedim, hele hele topcular gitmek istiyorsa, saticaksin abi, akilli olacaksin, kaldi ki sen bir Gs, bir bjk, bir fb degilsin, akilli davranacaksin.

sercan icin fenerden 8-9 milyonluk teklif almislardi.

volkan icin kzea öyle, bizden, bjk den saglam eklifler gelmisti, ozan icin baya ciddi teklifler vardi, hem yurtici, hem yurtdisindan

Birincisi, Volkan ve Engin ters kanat adamlar. Biri sağ biri sol, İkisi de iki mevkide de oynayabiliyor ama orjin olarak biri sağ biri sol.

İkincisi, Volkan'da Sercan'da Bursaspor'dan gitmek istediklerini medyada söylemeseler de kulüp içinde veya yakın arkadaşlarına söylüyorlardır. Artık Bursa'da yapacakları birşey kalmadı. Bu durumdaki oyuncuların performanslarında düşüşler olabilir, isteksizlik olabilir. Ama bu iki oyuncunun da kötü oyuncu olduğunu göstermez. İki oyuncununda eğer Galatasaray'a gelirlerse çok başarılı olacaklarına inanıyorum.

Kazım'ın alternatifi oyuncumuz yok. Volkan bunlardan birisi olur.

Ohoh çok iyi

Aydın+mustafa+Stancu+1-2mio = Volkan+Sercan

Yerli kalitemiz artar biraz belki..

Sercan ve Volkan mutlaka alınmalı en azından rakiplere kaptırmamak için alınmalı

Sercan kesinlikle alınmalı.Gerektiğinde her iki kanatta da oynayabilen bir oyuncu.Çok işimize yarar.

ersinduzen Ersin Düzen

volkan sen trabzonspor ile anlasti... 5 yillik imza atmasi bekleniyor... sercan yildirim'la fenerbahçe ilgileniyor

verildiyse özür

Üst Alt