Eski Açık | Youtube - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Açık | Youtube

Ali Koç sağolsun mamaladığı holiganlarla spor medyasını da sizciler bizciler diye ayırdı. Ülkede karşıt görüşler asla bir araya gelip medeni şekilde tartışamıyor. Yakında sakallılar sakalsızlar, uzunlar kısalar falan diye de ayrışırsak şaşırmam.

Emre özcan pek bi umutlu konuşmadı. Şimanski ve fred Galatasaray'a cuk otururdu büyük fırsat kaçırdı Galatasaray dedi.

Ndombele (26): Bedelsiz kiralık, €3m maaş, €15m satın alma opsiyonu
Fred (30): €10m + €5m bonservis, €5m maaş, 4+1 sözleşme
Szymanski (24): €15m bonservis, €2.5m maaş, 4 yıl sözleşme

Şimdi bunların risk faktörü ve maddi gerçekliği bir mi?

Biz €3m verip bir oyuncu deneyeceğiz, beğenirsek €15m verip alacağız ve bu adamın daha önce €62m + €10m etmişliği var, yani bir referans noktası var

Fred'in yaşı ve seviyesi düşünülünce ödenen bonservis, verilen maaş, sözleşme süresi hepsi skandal. Biz şu şartlarda bu oyuncuyu alsaydık haklı olarak yönetimi asıyorduk şu an

Szymanski maalesef iyi gibi. Yalnız onun da maaşı bir şey kanıtlamamış genç oyuncu için hayli fazla. Yine de bence €20m bandında alıcı her türlü bulunabilir gibi duruyor. Yine de ne kadar iyi oynarsa oynasın referansları Polonya Ligi, Rus Ligi, Türk Ligi ve Hollanda'da bir sene olacak. Böyle bir yatırım riskine değer miydi tartışılır

Güzel programdı da Fred ve Şimanski mevzusunda ben hala bir şey kaybettiğimizi düşünmüyorum, özellikle Şimanski mevzusunda. Sezona skorerlik olarak çok iyi başladı ama oyuna katkısı ve topsuz oyun mevzularını konuşan yok. O skorerliği ne kadar sürdürebilecek göreceğiz. Hollanda Ligi'nde geçen yıl 10 gol 7 asist yapmış deniyor ama o ligde bundan çok daha deli performanslar verip gittiği takımda hiçbir şey yapamayan tonla adam var.

Bu arkadaşları izliyorum. İki kişi yetmiyorlar ve uzman bir misafir illaki oluyor. İkisini yalnız görsek bir de.

14600be7c814a6d4e2d8277058f90e83.jpg

hikmet abi burdan ayrıldı mı?sports digitale gecti diye laf edenler varmısta,o laflarını bi içlerine gömsünler önce.kendisi adam gibi adamdır.adamın hayatını bilmiyosunuz,ne şartlarda mücadele ediyo vs.laf etmek kimsenin haddine degil.zamanında cok konustugum,beni gercek adımla tanıyan biri.ama sergen zereni tanımaz tabi,o ayrı.bizzat bütün yazdıklarımı okursa anca cıkarımda bulunabilir :D

bu yerlere gelmesi benim için süpriz olmadı,o ısık vardı hep içinde.çok kıymetli biri artık pek konusmasakta,küsde değiliz.seni seviyorum hikmet abi.

Üst Alt