Eski Dünya Kupaları'ndan Aklınıza İlk Gelen An Hangisi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Dünya Kupaları'ndan Aklınıza İlk Gelen An Hangisi ?

Hakan Şükür'ün 9. Saniye'de attığı gol,

Maç sonu Türk ve Güney Koreli oyuncuların el ele tribünleri selamlaması.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=y4X_iaC318s[/media]

spor-gh.jpg

21 yaşındayım ve yaşımın yettiği hasan ın brezilya ya attığı gol.okulda izlemiştik tabi neyin ne olduğunu bilmeden.

ama daha eskilerden, tekrarlardan izlediğim kadarıyla baggio nun kaçırdığı penaltı gelir aklıma ilk olarak.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=JclM3m-RS4I[/media]

Fransa 98'de Petit'in attığı gol sonrası sevinci ve Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın zengin mafya edası ile kollarını açarak sevinmesi.

Tahmin edeceğiniz üzere Brezilya'yı destekliyordum o kupa da henüz 9 yaşında bir velet olarak.

2. en önemli an ise 2002 dünya kupasında Hasan Şaş'ın Brezilya'ya attığı ilk golden sonra ağlamaklı oluşum. Sonrasında okul da dev ekranda izlediğimiz maçın hüsran ile bitişi ile sınıflara dağılışımız.

1) 1994 daha 7 yasaindayim ama cok iyi hatirlarim Roberto Baggio penaltiyi kaciriyor ve babam balkona cikip bagiriyor ve islik caliyor Brezilyalilara (Isvicrede Italyan da Brezilyali da coktur) eslik etmek icin.

2) 2002 Bizim maclardan biri ama hangisi tam hatirlamam okul saatime denk geliyordu, ve o mac sirasinda dersdeyim ve tuvalete gidebilirmiyim diye hocadan izin aliyorum, tuvalete vardigimda ise annemi arayip skor ne durumda oldugunu soruyorum.

3) 2006 Zidane in Materraziye kafa atmasi

Bu 3 olay aklima resmen kazinmis halde...

1) 1994 daha 7 yasaindayim ama cok iyi hatirlarim Roberto Baggio penaltiyi kaciriyor ve babam balkona cikip bagiriyor ve islik caliyor Brezilyalilara (Isvicrede Italyan da Brezilyali da coktur) eslik etmek icin.

2) 2002 Bizim maclardan biri ama hangisi tam hatirlamam okul saatime denk geliyordu, ve o mac sirasinda dersdeyim ve tuvalete gidebilirmiyim diye hocadan izin aliyorum, tuvalete vardigimda ise annemi arayip skor ne durumda oldugunu soruyorum.

3) 2006 Zidane in Materraziye kafa atmasi

Bu 3 olay aklima resmen kazinmis halde...

2002de ki mac galiba Japonya'ya karsi. o mac oynanirken bende okuldaydim

Her ne kadar İlhan'ın attığı gol çok daha önemli olsada benim gibi herkesinde H.Şaş'ın attığı gol kalmış akıllarda. İlk yarı bitince annem bakkala yollamıştı Türk Bayrağı ile gitmiştim :)

Üst Alt