Eski Dünya Kupaları'ndan Aklınıza İlk Gelen An Hangisi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Dünya Kupaları'ndan Aklınıza İlk Gelen An Hangisi ?

94. Onda da bu seneki gibi maçlar akşam/gece oynanmıştı. Millet pek beğenmez o turnuvayı ama ben unutamıyorum, bana çok özel geliyor.

Hagi, Stoichkov, Baggio, Bebeto... O zamanlar çok başkaydı.

Marodanayı italya 90 da tv den izledim sanırım o yüzden aklımda kalmış..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

1966

Her ne kadar çok eski de kalsa da bugün bile tartışılır

[attachment=10838:tumblr_l4ohr1Pfi21qzumoh.jpg]

Ekli dosyalar

• tumblr_l4ohr1Pfi21qzumoh.jpg
    tumblr_l4ohr1Pfi21qzumoh.jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 162
Danimarka guney afrika maci izledigim ilk dunya kupasi maciydi. Maca bir bolumunden basladim ilk gordugum aey guney afrikanin top cevirmesiydi. Fubolculari hatirlamam macin kac kac bittiginide hatirlmama ama guney afrikanin o top cevirmesini hatirliyorum ilk tat ilk ani cunku:D

1- 2006 Dünya Kupası Finalinde Zidane'ın Materazzi'ye attığı kafa. (bkz.)

2- 2002 Dünya Kupası Çeyrek Fİnalinde İlhan Mansız'ın Senagal'e attığı gol. (bkz.)

3- 2010 Dünya Kupasında İngiltere'nin Almanya karşısında sayılmayan golü. (bkz.)

4- 2010 Dünya Kupasında Hollanda-Uruguay maçında Van Bronckhorst'un sol çaprazdan attığı harika gol. (bkz.)

[QUOTE ="Gökhan Sancaktar, post: 8041121, member: 17396" ]4- 2010 Dünya Kupasında Hollanda-Uruguay maçında Van Bronckhorst'un sol çaprazdan attığı harika gol. (bkz.)[/QUOTE]

Muslera :(

4- 2010 Dünya Kupasında Hollanda-Uruguay maçında Van Bronckhorst'un sol çaprazdan attığı harika gol. (bkz.)[/QUOTE]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=SatmWoJPGpo[/media]

Çok benziyor.

502931743.jpg

1982 Dünya Kupası Tardelli Gol sevinci :(

Ben Almanya'yı tutardım. Hala öyle...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=OFpJUE4T2_Q[/media]

Fransa 98 benim için hep özel olmuştur futbola daha doğrusu Dünya Kupasına ilgim o turnuvayla başlamıştı Fransa 98 öncesi futbol pek ilgimi çekmezdi.

1982 Dünya Kupası Tardelli Gol sevinci :(

Ben Almanya'yı tutardım. Hala öyle...

82 İtalya kadrosuda ama ne kadroymuş gerçek bir ferrari , şimdiki takım ise fiat linea ,

Benim aklıma gelenler ,

94 Hagi'nin kolombiyaya attığı gol ( çok hayıflanmıştım ve bizde oynamasını o kadar çok istemiştim ki ama imkansız diye düşünmüştüm ) ,

94 italya - irlanda maçı ve irlandanın golü , 94 final ve son penaltı , 90 ingiltere - kamerun maçı ,

90-2010 arasındaki D.K.'larına dair çok fazla hatırat var sadece 2006 hakkında hiçbir fikrim yok bir tane dahi maç seyredemedim askerdeydik .

İlk turnuva ise 88 Almanya ve finaldeki van basten'in dasaev'e attığı gol hala gözümün önünde !

İlhan Mansız vs Senegal

ve

Türkiye-Japonya maçından sonra Fotomaç'ın gün içi jet baskısını alış anım. O gazete hala duruyor.

82 İtalya kadrosuda ama ne kadroymuş gerçek bir ferrari , şimdiki takım ise fiat linea ,

Benim aklıma gelenler ,

94 Hagi'nin kolombiyaya attığı gol ( çok hayıflanmıştım ve bizde oynamasını o kadar çok istemiştim ki ama imkansız diye düşünmüştüm ) ,

94 italya - irlanda maçı ve irlandanın golü , 94 final ve son penaltı , 90 ingiltere - kamerun maçı ,

90-2010 arasındaki D.K.'larına dair çok fazla hatırat var sadece 2006 hakkında hiçbir fikrim yok bir tane dahi maç seyredemedim askerdeydik .

İlk turnuva ise 88 Almanya ve finaldeki van basten'in dasaev'e attığı gol hala gözümün önünde !

Hatırladığım ilk dünya kupasıdır 82.

O yüzden Hrubesch aslında en beğendiğim futbolcuydu. Mahalle arkadaşlarım beni onun adıyla çağırırdı. Ben de pro bir futbolcu edasıyla gururlanırdım.

Yaş 11. Öyle aç Disney Channel 'ı izle ...Ya da çizgi film. Nerdee... Baban ne izliyorsa onu açıp izleyeceksin işte.

Dünya kupası varken zaten tek kanal TRT. Mecbur izleyeceksin işte. Öyle aşina olduk. Kafamıza kazındı.

Ama 82 den sonra ABD 94'te Hagi'nin golünü unutamam...Kolombiya'ya attığı...

Üst Alt