eski sevgilinin evlenmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eski sevgilinin evlenmesi

garip 1 durum. hayatın olağan akışındaki gerçeklerle yaş ilerledikçe karşılaşılıyor muhtemelen. 30+ ahbaplar bunu birçok kez yaşamıştır

ilk kez yaşayanların da büyüdüğünü anladıgı 1 an oluyor genelde

Bu beni pek ilgilendirmedi şimdiye kadar, benim bıraktığım veya beni bırakanın benden sonra ne yaptığı umrumda değil.

Başka bir ızdırap yaşadım ama. Sevip de açılamadığınız bir kızın evlenmesini yaşadınız mı? Ben bir adım daha ötesini yaşadım çünkü düğününe gittim. Hayatımın en zor günlerinden biriydi sanırım. Hayatımın en büyük pişmanlıklarından ve aptallıklarından biri zamanında o kıza açılamamak. Geçen hafta oğlu 1 yaşına girmiş Insta'dan gördüm ve efkarlandım.

Mantıken yolları ayırdıktan sonra haberiniz bile olmaması gereken bir durum. Ha olur da ortak arkadaşlar aracılığıyla öğrendiyseniz mutluluklar dileyip yeni manita ile buluşmaya gitmek en makulüdür

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu beni pek ilgilendirmedi şimdiye kadar, benim bıraktığım veya beni bırakanın benden sonra ne yaptığı umrumda değil.

Başka bir ızdırap yaşadım ama. Sevip de açılamadığınız bir kızın evlenmesini yaşadınız mı? Ben bir adım daha ötesini yaşadım çünkü düğününe gittim. Hayatımın en zor günlerinden biriydi sanırım. Hayatımın en büyük pişmanlıklarından ve aptallıklarından biri zamanında o kıza açılamamak. Geçen hafta oğlu 1 yaşına girmiş Insta'dan gördüm ve efkarlandım.
İki paragraftan oluşan bu mesajın ilk paragrafında Avrupa'da doğmuş orada yaşayan Can'ın mesajını görüyoruz.

İkinci paragrafa girince Konyalı damarı basıyor ve ciğerimizi dağlıyor. İşte nikah masası hikayesi.

Pek matah bir sey degil ama siz de evlenin tutan mi var? Kaldi ki onlarin pisman olmadigini ne biliyonuz? Bem eminim ki onlar da pismanlardir. Degilmis gibi gorunseler de pismandirlar.

Pismandir de mi? 😟🥺😢😭😭

Evlendi ve çocuğu olduğu haberini almıştım geçen sene, kim bilir ne kadar güzeldir ve kim bilir annelik ne kadar çok yakışmıştır kendisine.

üzen başlıklar vol1

Üst Alt