Eski Sevgiliniz Nasıl Biriydi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Sevgiliniz Nasıl Biriydi?

Tanışma app üzeri birisini tanıdım...3 haftadır konuşuyoruz...chat ve telefon ile.
Henüz buluşmadık, ama şimdiden Aşkım diyoruz birbimize. Naptım lan....geri dönüşü artık zor gibi

Gerçi halen içimde Türkiye de tanıştığım ve ilk aşkım olan bir kız var aklımda... Daha yeni ayrıldı... Şimdi bekar.
Bana seninle sevigili olmak isterdim, sana boş değilim dedi, ama şu anda hayatımda birisi var dedi. Artık yok.. bakacağız ne olacak..

2 ay evel tatile geldim TR'ye ..ilişki de olmasına rağmen öpüştük ve yakınlaştık... Kızın kafasını karıştırdım.

Ne yapacağım bilmiyorum ..
Umarım troll mesajdır

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İlk başlarda iyi ki çıkmış lan karşıma keşke daha önce tanısaymışım demiştim. Sonra bana hayatın gerçeklerini kafama vura vura çok güzel öğretti . Evliligin eşiğinden dönmüştük. 2 sene oldu ayrılalı tek bi kizla tek bi muhabbet bile etmedim sagolsun insanlardan soğudum. Benden sonra takıldığı uşagin askerden gelmesini beklemiş askerden geldikten sonra çocuğun huyları degismis soğuk davranmaya baslamis buda güya sabır göstermiş sonra ben gidecem demiş çocuk da gidersen git demiş umursamamiş bununda zoruna gitmiş. Egonun vücut bulmuş haliydi canı sıkılınca gel canı sıkılınca git öyle bir dunya yok. Çok şükür Allah'ın adaleti er yada geç yerini buluyor. Yasattiklarini yaşaması dileğiyle bunlar daha iyi günleri

Üst Alt