Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı


25518arena.jpg
Süper Toto Süper Lig 4. haftada Galatasaray ile Eskişehirspor, Türk Telekom Arena’da karşı karşıya geliyor.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Yarın Satışa ÇıkıyorAcele etmeyin almak için, nasılsa dolmuyor.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Yarın Satışa ÇıkıyorSon maci kazansaydik her sey daha güzel olacakti. Bu macta da cosardik.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Yarın Satışa Çıkıyorbiraz ucuzlatsalar aynı geliri elde ederiz ve daha çok dolar bence.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Yarın Satışa ÇıkıyorGecen sene sadece Gsbonus sahiplerine değil, Gsmobile sahiplerinede önceden bilet alma hakkı tanınıyordu. Bu sene sadece Gsbonus sahipleri önceden bilet alabiliyor. Ayrıca en yüksek-düşük fiyatin 40-400 tl olmasıda ayrı bir komik. Yönetim bunu hakedecek hicbir icraat yapmadı.Valla kızanlar olabilir ama amatör branslara gösterilen ilgi dısında bu yönetimden hic memnun değilim.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Yarın Satışa Çıkıyor40 lira bi öğrenci için çok para. keşke biraz daha ucuzlatsalar şu biletleri. dediğiğiniz gibi zaten dolmuyo stad.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa ÇıktıPazartesi günü olduğu için 28bin kişi civarı doluluk olur.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı20-25-30 arası değişen fiyat olmazsa biraz zor dolar bu stad. 40 TL nedir ya ?
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktıarkadaşlar biz bu şekilde olumsuz yaklaşırsak gıtmeyi düşünen arkadaşlarında şevkini kırmış olur

lütfen daha fazla sahip çıkalım olumsuz düşünmeyin ve insanları heyecanını yıtırmeyın.

Herkes arenaya bu zor günlerde yanında olmassak takımın iyi günde olmuşuz hiçbir kıymeti yok biz taraftarlar bu takımı bu kulübü sürükleyeceğiz.

Yoksa uzaktan konuşmak klavyeden yazmak kolay bari insanların şevkini kırmayın.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı1. Kategori – 400.00 TL

2. Kategori – 300.00 TL

3. Kategori – 250.00 TL

4. Kategori – 150.00 TL

5. Kategori – 100.00 TL

6. Kategori – 60.00 TL

7. Kategori – 40.00 TLAldık bakalım biletimizi.Ama böyle cidden olmuyor.
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktıyanlış üstüne yanlış max 200 tl olması lazım bilet kale arkaları zaten doluyor 40 tamam 300 lerde 150 tl 150 80 felan olması lazım
 
Cevap: Eskişehirspor Maçının Biletleri Satışa Çıktıaglama duvarı gene burası.şu bu çok para.yahu bu fenerbahçe 45bin ortalamayla oynuyor.şu stad dolmadığı zaman ben izlerken utanıyorum.yazık be.bize boşuna böyle stad yaptırdık.35bin kapasiteli yaptırsak iyiydi.gerçi onuda dolduramazdık.
 
Üst Alt