Eskişehirspor Yok Oluyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eskişehirspor Yok Oluyor!

zamanında şike yapıp ceza almazken kuduruyorlardı.

birine tecavüz edip ya da öldürüp ceza almamak gibi. suçluydunuz adalet sizi yargılamadığında sevindiniz. sizlere lanet olsun elinizden tutan olursa onlara da lanet olsun

Ben doğma büyüme eskişehirliyim küçüklüğümde ilkokul zamanlarında çok maçlarına gittim hatta destek bile verdim. Biraz aklımın başıma gelmesiyle taraftarların iğrençliklerini görüp kendimi uzaklaştırdım ve bi bakıma eskişehirspordan nefret ettim. Arka arkaya lig düştükleri bu süreç boyunca hiç bir şey hissetmedim.

Ama şu an gelinen noktada artık köklü şehir takımlarının ülkenin futbol selameti için iyi noktada olmaları gerektiğine inanıyorum. Keza şu an süper ligde rekor sayıda İstanbul takımı var ve içi boş hem üretmeyen hem lige bir şey katmayan başakşehir, kasımpaşa, ümraniye gibi takımlar olacağına eskişehir, sakarya, giresun, erzurum gibi köklü futbol ruhunun yaşandığı lige her anlamda değer katacak takımların ligde olmasını isterim.

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef Eskisehir'de ikamet eden biri olarak gönül rahatlığı ile diyebilirim ki; Cehennemin dibine kadar yolları var.!

Üst Alt