eskişehirspor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eskişehirspor

Transfer doneminde sacma sapan oyunculari GSye kakalayarak,lig doneminde de bize oynadigi futbolla ve garip bir sekilde galatasaraya kurdugu psikolojik ustunluk sebebiyle GSli topcularinin karsisinda birsey oynamadigi insallah da ligden duserler dedigim futbol kulübü

Olaya transfer açısından bakarsak zorla satmıyorlar kimseye. Suç bizim futbolcudan anlamayan yöneticilerimizde.

Kötü saha, kötü stad ve densiz açıklamalarıyla ün yapmış yöneticilerinden dolayı hiç sevemedim bu klübü.

GT-I9300 Tapatalk

Taraftarı ve şehrin güzelliği ile sempati duyduğum nadir takımlardan biri.

+1

Bir iki şahsın yaptıklarından dolayı Es Es i kötülemeye karşıyım.
Cok güzel ve modern bi şehir memleketim ve lige renk katan ekiplerden dir.
Yeni stat gelir ise ve iyi bi takım kurulur ise iyi işler yapabilir bir takım...şehir takımın arkasında duruyor.

Ayrıca yüksek fiyatlara oyuncular alındığı ise burda suç Es Es de değilde Kendi yönetimimiz de aramalıyız.
Alıcı yüksek fiyat vermeye hazır ise satıcı herhalde yok sen daha az ver diyecek hali yok ya..

Son düzenleme:
şehrinin çok övüldüğü benim de gidip görmek istediğim ama takımının yöneticileri kayserispor gibi tiksinti getiren antipatik futbol takımı.

Nefret ediyorum diyebilirim, aslinda Eskisehirsporun pek bir sucu yok bu durumda. Hepsi o pis dolandirici yöneticiler yüzünden.

Ama ne yapayim bu transfer olaylari sayesinde takimi da itici buluyorum.

Alper varken Tarık'a verirsen o paraları kazık yersin tabi.

Alper'e verilmeyen 1 Milyon Euro keşke Tarık'a da verilmeseydi.

Veysel çok o statü de sayılmaz.

Asıl Kayseri ile olan saçmalığa bakmak lazım.

Salih Dursun-2.7 Milyon Euro ve tek vasfı rakibe sert girip kart görmek

Amrabat-3 Milyon Euro makulken 8.6 Milyon Euro verdik Başkan, Albayrak'ın namus davasına çevirmeleri yüzünden olayı

+1

Bir iki şahsın yaptıklarından dolayı Es Es i kötülemeye karşıyım.
Cok güzel ve modern bi şehir memleketim ve lige renk katan ekiplerden dir.
Yeni stat gelir ise ve iyi bi takım kurulur ise iyi işler yapabilir bir takım...şehir takımın arkasında duruyor.

Ayrıca yüksek fiyatlara oyuncular alındığı ise burda suç Es Es de değilde Kendi yönetimimiz de aramalıyız.
Alıcı yüksek fiyat vermeye hazır ise satıcı herhalde yok sen daha az ver diyecek hali yok ya..
Valla ben hastayım çok güzel bir sehir ve ileri görüşlü bir halki var sirf onun için Es es formasi aldım

umarım kume duserler.fb nın şıke kardesı.taraftarı da takımda antıpatık.GS a her mac ısrarlı bır sekılde kufur etmelerı de ılgınç.bursa trabzon gıbı abılerı varken seslerı fazla çıkıyor.sakarya kocaelı taraftarlarıda bunlardan ıyıdır..

Eskişehirspor ödenemeyen borçları nedeniyle 70 puana kadar puan silme cezası ve transfer yasağı ile karşı karşıya.
Eskişehirspor'da yönetimin bu akşam ya da yarın istifa etmesi bekleniyor.

Tribün Dergi

Eskişehirspor ödenemeyen borçları nedeniyle 70 puana kadar puan silme cezası ve transfer yasağı ile karşı karşıya.
Eskişehirspor'da yönetimin bu akşam ya da yarın istifa etmesi bekleniyor.

Tribün Dergi
Halil Ünal şov yapıyordu şehir bize destek çıkmıyor istifa edecem diye. En büyük komisyoncular eskişehirde barınıyor yıllardır sömürdüler kulubu

Üst Alt