Gündem - Eşref Hamamcıoğlu Divan Kurulu Toplantısında Konuştu: “Galatasaray bir Spor Kulübü'dür, Galatasaray bir gayrimenkul şirketi değildir” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem Eşref Hamamcıoğlu Divan Kurulu Toplantısında Konuştu: “Galatasaray bir Spor Kulübü'dür, Galatasaray bir gayrimenkul şirketi değildir”

En son 3-4 milyon dolar kasa kolaylığı vaat etmiş deniyordu. Adama sorarlar hani kasa kolaylığı yapılamıyordu.
Ben yapmasına ya da yapmamasina birşey demem, ama yapılamaz diyipte, ben yapmayacağım diyipte sonradan değiştirmesi garip. Ayrıca, Dursun gibi TL borcunu ödemek için eurodan borç verecekse ikiside yapmasın. 2.5 milyar TL borcumuzu TL olarak bekletirsek seneye belkide bir cl katılımıyla öderiz😂 dursun 30-40 milyon eurolardan bahsediyor, durum böyle giderse o fiyata Galatasaray'ı satın alır 2 seneye

Kasa kolaylığı yapıcak demiyor bunun önüne geçecek projelerin başında olacak diyor :red:
Sn. Adnan Öztürk, Sportif A.Ş'de başkanvekili olmanın yanında Galatasaray'da bundan sonra kasa kolaylığı, gayrimenkul satışlarının bitmesi için büyük Galatasaray projelerini doğrudan başkanlık makamına bağlı olarak gerçekleştirmek üzere bizlere liderlik yapacaktır. Yönetim kurulumuzdaki diğer arkadaşlarla birlikte."

Yanlış mı anladım adminim?

Sn. Adnan Öztürk, Sportif A.Ş'de başkanvekili olmanın yanında Galatasaray'da bundan sonra kasa kolaylığı, gayrimenkul satışlarının bitmesi için büyük Galatasaray projelerini doğrudan başkanlık makamına bağlı olarak gerçekleştirmek üzere bizlere liderlik yapacaktır. Yönetim kurulumuzdaki diğer arkadaşlarla birlikte."

Yanlış mı anladım adminim?
Aynen bunların bitmesi işin projelere liderlik edecek demek istemiş.

Enteresan gelismeler oluyor. Kendisi iyice iktidara ucundan degdirmeye basladi oysa 128 milyar dolari yok eden adam listesindeydi dune kadar. Demek ki Dursun gercekten Ankara'nin adayi olacak ki Ankara'nin adamlari listesinden cikmis Esref bey de bunun karsisinda kendini konumlandiriyor.

Yine dune kadar gayrimenkul satislarindan ovunerek bahseden adam bu sefer hicbirini satmayacagiz Adnan Ozturk oyle bir proje yapacak ki borcu bitirecek hicbir gayrimenkul degeri satmadan diyor. Biraz masalsi ama bakalim A.Ozturk de bu konuda iddialiydi ama 6 ay lazim bana diyordu 30 Nisan seciminden once. Hatta kim secilirse secilsin Eylul'de bir daha secim var arkadaslarimla buyuk projeyi harekete gecirecegim falan diyordu yani Esref'e yakin biri degildi ama Ankara'nin mudahalesi camia ici dengeleri degistirmis gibi.

Tabii ki de Esref baskanin yanindayiz temsiliyet problemini rahatlikla cozecektir biz de gonul rahatligiyla Galatasaray taraftari olarak iktidara kafa tutan bir baskana sahip olmanin gururunu yasayacagiz. Bunun otesinde bizi yiyici Dursun'dan ve Florya'nin Riva gibi hic edilmesinden kurtaracaktir.

Adnan Ozturk'u her daim begenmisimdir bakalim yarinki webinar'da ipuclari verilecek mi yoksa bir hafta daha bekleyecek miyiz proje detaylari icin. Bu arada benim aklima gelen Bankalar Birligi anlasmasindan gayrimenkul satmadan cikmanin tek yolu yurt disindan finansman bulmak onun da sartlari nasil olur hic pozitif degilim. Zaten doviz borclanmak da manyakca olur bakalim

Üst Alt