Eşref Hamamcıoğlu, Listesini Sundu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eşref Hamamcıoğlu'nun listesi.

Asil Üyeler:
Osman Kocaman
Boğaç Göncü
Murat Uysal
Mehmet Emre Mısırlı
Levent Apaydın
Nizam Hışım
Cevat Genç
Utku Dönmez
Murat Karaman
Tamer Saka

Yedek Üyeler:

Sadık Burçin Tuncel
Abdullah Metin Tutçuoğlu
Namık Kemal Martı
Suat Sarı
Kaan Artukoğlu

"Göbek adım Fatih. Galatasaray aşkı bizde aileden geliyor. Babam, Fatih Terim'i futbolcuyken çok severdi. Babamla, Fenerbahçe-Zeytinburnu maçına gitmiştim. Aziz Yıldırım ağabeyi çok severim. Biraz sert görürler ama aslında benim aradığım başkan profili o..."

tam seçim öncesi anormal garip bir söylem...

listeyi tanıdığımı söyleyemem

"Göbek adım Fatih. Galatasaray aşkı bizde aileden geliyor. Babam, Fatih Terim'i futbolcuyken çok severdi. Babamla, Fenerbahçe-Zeytinburnu maçına gitmiştim. Aziz Yıldırım ağabeyi çok severim. Biraz sert görürler ama aslında benim aradığım başkan profili o..."

biz ali koç'la enseye şaplak ... parmak dostluk kurmuş diye burak elmas'a kızıyorduk bu daha beteri çıktı!

2021 Osman Kocaman, Gürkan Eliçin, Ahmet Arif Bağlıca, Levent Yaz, Cemal Özgörkey, Cenk Soyer, Cevat Genç, Ahmet Yavuz, Ecem Tezel Aldanmaz ve Tuncer Hunca

2022
Osman Kocaman
Boğaç Göncü
Murat Uysal
Mehmet Emre Mısırlı
Levent Apaydın
Nizam Hışım
Cevat Genç
Utku Dönmez
Murat Karaman
Tamer Saka

2 adam aynı
2 adam da yedekmiş
diğerleri yeni

Futbolda profesyoneller yönetecek diyor fosil reis kimleri kastediyor acaba
A_g_t_6647_2008_1.jpg

2021 Osman Kocaman, Gürkan Eliçin, Ahmet Arif Bağlıca, Levent Yaz, Cemal Özgörkey, Cenk Soyer, Cevat Genç, Ahmet Yavuz, Ecem Tezel Aldanmaz ve Tuncer Hunca

2022
Osman Kocaman
Boğaç Göncü
Murat Uysal
Mehmet Emre Mısırlı
Levent Apaydın
Nizam Hışım
Cevat Genç
Utku Dönmez
Murat Karaman
Tamer Saka

2 adam aynı
2 adam da yedekmiş
diğerleri yeni
Toplama yönetim gibi duruyor. Fazla uzun ömürlü olmazlar muhtemelen.

Üst Alt