Gündem - Eşref Hamamcıoğlu Mali Genel Kurul'da Konuştu: "Galatasaray sahipsiz değildir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem Eşref Hamamcıoğlu Mali Genel Kurul'da Konuştu: "Galatasaray sahipsiz değildir"

Eşref Hamamcıoğlu:

"Seçimi kaybettiğim günden bu yana konuşmama kararı almıştım. Bunun sebebi; yeni seçilen yönetime gereken zamanı tanımak, Galatasaray'ın iç problemlerini dışarda tartışmak yerine böyle zamanlarda konuşmak içindi. Yönetimi ibra etmeme gibi bir beyanım yoktur."

"Leonard Cohen'in şarkısında dediği gibi hepimiz biliyoruz artık, gemi su alıyor Galatasaray'da."

"Seçimi araç değil amaç olarak görürseniz durum bu olur.”

"O gün Ali Sami Yen'in koltuğuna oturacak olan başkanımızın elini kaldırdım ve o elin hep kalkık olmasını istedim."

"Sorunlarımız arasında temel 7-8 parametre var. Tutarlılık, samimiyet, şeffaflık, gerçekçilik, kriz yönetimi, hesap verebilirlik, kurumsallık. En büyük sorunumuz bunlardır."

"Kibir değil tevazu kazandı diye tweet atan yönetici gemiyi ilk terk eden kişi olmuştur. Haydan gelen huya gider."

"Sayın Burak Elmas'ın seçim sürecinde söylediği teknik direktör ile yolların ayrılış şekli hiç hoş olmamıştır."

"İstanbul Sözleşmesi paylaşımı yapan kulübümüzün, cinsiyet ayrımcılığı paylaşımları yapan Bir yönetim kurulu üyesine başta hiçbir tepki verilmedi. Kadın üyelerden tepki bekledik, onlardan da bir tepki göremedik maalesef."

"Her ne pahasına olursa olsun seçimi kazanmayı hedefliyorsanız samimi ve omurgalı duruş gösteremezsiniz. Seçim dönemi bazı odaklara tavizler veriyorsanız, duruşunuzu koruyamazsınız. Bazı desnek ve odaklarla poz vermek kulüp değerlerine zarar vermektedir."

"Gelinen noktada söylenenlerin aksine hazırlıksız ve kulübü yönetmeye olgunluğa sahip olmayan bir ekip kulübün başına geçmiştir... Görev süresinin %25'ini tamamlamış yönetim, bu aksaklıkların giderileceğine dair bir ışık vermiyor. Bir güven erozyonu var."

"Son 6 yılda hiçbir genel kurula katılmamış, yaşamının büyük kısmını yurt dışında geçirmiş, cinsiyet ayrımcılığı dolu paylaşımlar yapan yönetim kurulu üyelerinden, Fenerbahçeli danışmanlardan umut olmayacağını bugün gelinen noktada görüyoruz."

"Burak Elmas ve arkadaşları Galatasaray'ın yükünü kaldıramamış ve hafif kalmışlardır."

"Galatasaray'ın seçilmiş başkanlık makamını yıpratmaya kimsenin hakkı yoktur. Buna seçilmiş başkan da dahildir. Galatasaray sahipsiz değildir, yeter ki güvenip sahip çıkalım."

Son düzenleme:
"O gün Ali Sami Yen'in koltuğuna oturacak olan başkanımızın elini kaldırdım ve o elin hep kalkık olmasını istedim."

"Sorunlarımız arasında temel 7-8 parametre var. Tutarlılık, samimiyet, şeffaflık, gerçekçilik, kriz yönetimi, hesap verebilirlik, kurumsallık. En büyük sorunumuz bunlardır."

"Sayın Burak Elmas'ın seçim sürecinde söylediği teknik direktör ile yolların ayrılış şekli hiç hoş olmamıştır."

"İstanbul Sözleşmesi paylaşımı yapan kulübümüzün, cinsiyet ayrımcılığı paylaşımları yapan Bir yönetim kurulu üyesine başta hiçbir tepki verilmedi. Kadın üyelerden tepki bekledik, onlardan da bir tepki göremedik maalesef."

Aklı varsa seçim yoluna gider. Gitmezse hiç iyi olmayacak onun için. Umarım kazanan Galatasaray olurda başarısız yönetim bir şekilde gider.
benimde isteğim ibra konusundan bağımsız seçime gidilmesi - var ufak bir umudum çünkü oylama ile olacak bu iş ve attım 1600 kişi mi var 950 ye 650 ibra edilse %35-40 memnuniyetsizlik ve güvensizlik var demektir . sırf o itici güç olmalı seçim için.

Üst Alt