Eşref Hamamcıoğlu: “Mevcut yönetimin transfer teşebbüslerinden kaygılar duyduğumuzu belirtmek istiyorum” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşref Hamamcıoğlu: “Mevcut yönetimin transfer teşebbüslerinden kaygılar duyduğumuzu belirtmek istiyorum”

Twitter'da açıklama yapan Eşref Hamamcıoğlu:

“Sürekli ertelemeler sonucunda 4/11 haziran tarihlerinde yapılmasına karar verilen seçime bu kadar az bir süre kalmasına rağmen mevcut yönetimin yeni gelecek yönetimlerin alanını kısıtlayan, ve kulübümüzü orta/uzun vadeli taahhütlere sokan bir takım satın alma, kiralama, satma ve transfer eylemlerinden ve/veya bunlara teşebbüsten ciddi kaygılar duyduğumuzu belirtmek istiyorum.”

hamamson biraz abartmış cünkü yönetimin şu an bütcesi yok harcama yapma hakkı yada sözlesme yapma hakkıda yok

en fazla prensipte anlasabilir onuda yenı yönetim onaylamayabilir

Oldu 11 Haziran'da seçilip eylüle kadar abuk sabuk yönetimsel sebeblerle bogusup takım eksik kalınca ne halt yiyecek. Burak Elmas seçime girmeyecekse, hemen iletişim kurup ortak hareket etmeliler. Bu şekilde kaygılar filan geçsinler. Yeni gelecek yönetim en az 2 ayda yerine oturur iş yapar hale gelir. Bu mantıkla fırsat olabilecek transferleride rafa atmış oluruz. Gider Anadolu kulüplerinin coplerine sarilirlar

Burak Elmas'ın adaylarla görüşerek belirlri hamleler yapmasına karşı değilim ama takımın hocası oyun anlayışı kim olacak belli olmadan kafasına göre iş yapmasında art niyet ararım.

Eşo başkan haklı. Önce bay Torrent'in tazminatını ödesin belmas efendi. Terim, Torrent ile beraber yaptıkları transferleri gördük.

Oyuncu alma/satma olayı ayrı ama serbest kalacak oyuncularla görüşülmelidir. Elmander örneği var ilk aklıma gelen. Polat yönetimi anlaşmıştı, Aysal yönetimi protokolü onaylayıp aldı. Yok öyle seçimi bahane edip transfer denince kulağının üzerine yatmak. Eşek gibi çalışacaksınız, gerekirse sürece dahil olacaksınız.

Keşke Galatasaray'ın başına geçsek de her hafta yalnızca pilav günü yapsak, paramızı bulgura, pirince harcasak diye hayaller kuran adamlar bu kulüpte söz sahibi olmamalı.

eşref hamamcıoğlu : transfer dediğin nedir ki, tamamen kapitalizmin bize dayattığı kötü alışkanlıklar

diye bir açıklama bekliyorum kendisinden seçilince

İşlerine gelince Galatasaray menfaatleri için birlikte çalışırız derler ama sonra bakarsın sanki belediye başkanlığı seçimi kafasındalar. Birlik olun da takımın faydasına birşeyler yapın erkenden. Geçen sene en erken transferleri bitiren trabzonspor idi belki ufak da olsa faydası olmuştur bu sene onlara...

Üst Alt