Eşref Hamamcıoğlu: "Özbek'in teklifi birleştirme değil, ayrıştırma operasyonudur" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşref Hamamcıoğlu: "Özbek'in teklifi birleştirme değil, ayrıştırma operasyonudur"

eşref hamacıoğlu başarısız olur demişsin
o zaman dursun başkan olsun diyorsun doğal olarak
bende sana sorayım dursunla başarılı olur mu kulüp
Valla renktaş her ikisine de olumlu bakamıyorum

Ama Dursun'un yanında Erdem olduğu için bir nebze daha ılımlıyım

Eşref ise yazımda da belirttiğim üzere bence birilerini memnun etmek üzere geliyor

Yani camia küçük olsun ama bizim olsun mantığı var sözlerinde

Bu noktada iki adaydan uygun olanı maalesef diyorum Dursun Özbek

Yoksa her ikisi de aynı kefede

Ama illa birini seçmek durumunda isek bu Dursun olmalı normal şartlarda

Sürekli karşı tarafa sataşmaktansa bir projeni anlat. Sportif dahil herhangi bir projesini anlatmıyor ki seçilse iyi olur diyelim. Çarşamba günü umarım anlatır.

7e251c24684a7c418a4e1f91c6649acd.png

Doc santoro

Şu lafına katıldım aslında. Birşeyler satmak vaat olarak verilemez. Emlakçılık mı yapacak takım mı yönetecek. He bu arada eşref sen de de her hangi bir cacık yok. Allah ım sonumuzınhayır eyle yarabbim

Eşref bey doğru konuşmuş.
Nisan 2022 divan toplantısını hatırlamakta fayda var. Dursun Özbek'in neden ,nasıl aday olduğuna nasıl ikna olunuyor şaşıyorum. Dursun'un miras yedilikten daha fazlası olan ne projesi var? Satmadan yapılanacağızın çabası satmaktan daha projedir benim gözümde.
Yok sırf Erden Timur var diye destekleniyorsa Galatasaray'ı kasten zarara uğratmış bu adam daha da kötü.Sırf para veriyor diye Ali Koç'a yanlayan camiadan ne farkı kalıyor bunun. Zira para veriyor oluşu dışında neyini biliyoruz da Erden Timur oley noktasına geliyoruz. Gittikçe suyun karşı yakasına benzetiliyoruz. Kaldı ki değerli arazi ve ağızları su içinde bırakan kazançlı inşaat projeleri olmasa bu destek olur muydu? Böyledir demiyorum,ancak bu soru da düşünülmeli. Hem Türkiye , hem Galatasaray sert bir dönemece giriyor/girecek. Bu halde eldeki tuzu biraz bırakmak lazım.

Hülasa geçmiş dönemi rezalatten de öte art niyetli,bu adaylığının ise oluş süreci dahi iyi niyetli olmadığını bağıran Dursun yerine tuvaletteki sarı terliği tercih ederim.

Üst Alt