Eşref Hamamcıoğlu Resmi Siteden Yapılan Açıklamaya Cevap Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:
Bu deklarasyonu yayınlayanlar fırsatçıdır!
"Galatasaray'ın yaptığı açıklama sanıyorum benim için. Ben burada kişisel görüşlerimi paylaştım. Ben böyle bir deklarasyonu yadırgıyorum. Ben sorulan sorulara cevap verdim. Yönetimi bu cevabı yayınlarken bir infial içinde gördüm. Beni trol hesaplarla ve gazetecilerle birlikte fırsatçılıkla suçladılar. Ben asıl Mustafa Cengiz burada olmadığı için bu deklarasyonu resmi siteden yayınlayanlara fırsatçı diyorum. Bunu yayınlayanlar Mustafa Cengiz'in yokluğunu fırsat bildi. Bu durum önce kulübü daha sonra da bu kişileri itibarsazlaştırır. Bu konulara dikkat etmek lazım. İnsanların sağlığının ön planda olduğu bir zamanda ben görüşlerimi paylaşabilirim. Bunu beğenen beğenir. Bu durum Galatasaray'ı böler."

İtibarımı trol hesaplar sayesinde kazanmadım!

"Ben bugünkü itibarımı trol hesaplar sayesinde kazanmadım. Onlar sayesinde de kaybetmem. İbra olmamış bir Yönetim Kurulu bu demeçleri nasıl verebilir önce buna bakmak lazım. Aslında bizim aramızda bir problem yok ancak bir problem çıkarılıyor. Burada bir kavga söz konusu değil ama bazen fikir ayrılıkları olabliyor. Bu fikir ayrılıkları Galatasaray'ın zenginliğidir. Ben Galatasaray'ın nerede temsil edilip edilemeyeceğini en az bu deklarasyonu yayınlayanlar kadar iyi biliyorum hatta öğretme konumunda bulunuyorum."

Eşref Hamamcıoğlu, son olarak açıklamalarının yönetim aleyhine olmadığını vurguladı ve ekledi:

"Benim verdiğim demeç yönetim aleyhine bir demeç değil. Bunun cevabını resmi siteyi kullanarak vermek densizliktir. Bunlar çok ayıp ve vicdansız şeyler. Böyle bir durumu fırsat bilerek resmi siteyi kullanmak doğru değil. Şu anda seçim ortamı falan yok. Böyle bir ortamdan kimse yararlanmaz. Burası Galatasaray. Bu konuda hiç kimse prim yapamaz. Bizim en büyük temennimiz Mustafa Cengiz'in göreve dönmesi. Galatasaray'da kimin yetkili olduğunu ben çok iyi biliyorum. Şu anda bütün dualarımız Mustafa Cengiz'le birlikte."

Kaynak: Ajansspor

Sictin esref kulupteki yerin ve savunduklarinin baki kalmasi bu saatten sonra karsindaki goruse yarar

Suphesiz ki Allah Mustafa Cengiz'in yanindadir ve Mustafa Cengiz'in soylemleri Galatasadaylilar icin aslolandir, goklerin ve kullarin temsilcisi Mustafa Cengiz'dir. Amin ecmain.

Olurda başkan saglık durumundan dolayı seçime giderse başımıza bunu musallat edecekler bu adam dursundan kötü hale getirir kulübü dikkat etmek lazım

Üst Alt