Eşref Hamamcıoğlu: "Sportif direktörümüz daha önce başarılar kazanmış Cenk Ergün olacak" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşref Hamamcıoğlu: "Sportif direktörümüz daha önce başarılar kazanmış Cenk Ergün olacak"

Metin öztürk denen popülizm hastasından daha çok eşref beye yakınım. Ama onun da hoca adaylarının geleceğini falan düşünmüyorum. Torrent giderse hamza gelir 2-3 sene küçülmeye gideriz

İnş ama o yabancılar bi proje ve bütçeyle gelir
Her yabancı 30-40 milyon bütçe istemez. Takımdaki oyunculara bakar ona göre sistemine göre kritik transferleri ister vs. ki oyuncu satışından bir bütçe oluşturulabilir gayet bu sezon. İsmi geçenler arasında fa sadece Rudi Garcia'nın pek sanmıyorum ama aşırı talepleri olabilir kiRudi Garcia'da genelde gittiği takımlarda transfer gelir- gider de hep + gelir vermiş biri. Projeyi ise her hoca ister ki asıl istemeyen adamın Galatasaray'da işi yok. Gelecek yönetim bir hoca belirlemeli ve görev süresince onla çalışmalı artık.

Belli ki teknik adam olarak henuz anlasilan bir isim yok cunku farkli isimler cikmaya basladi
Eşref H. kendisi açıkladı zaten bir kısa listemiz var daha önceki dönemden çalışmalarımızla birlikte ama başkan olmadan görüşmeyi doğru bulmuyorum dedi. Gerçi her ne kadar bunu dediyse de kesin anlaşma değil de şartlarını öğrenmek için falan bir ön görüşme yapılmıştır.

Cenk Ergün eskisi gibi savuracağını sanmıyorum zaten savuracak ne etimiz ne butumuz kaldı. Naziften kat kat iyidir, gerçi kötünün iyisi ama neyse. Umarım Eşo ve ekibi pozitif anlamda bizlerli şaşırtır

Ben 28-30 milyon parayı harcamazdım. Mevcut kadromuz geçen sene ikinci olmuştu. Bu takımı bozduk, para harcadık. Şu an 14. sıradayız."

Adam takımdan bihaber lan. Ahahah lan geçen seneki kadrodan farkımız.
Donk, luyindama, falcao, onyekuru, zaten bizim olmayan ve verilmeyen gedson ve etobo.
Luyindama ve donk yerini nelsson ile doldurduk.
Onyekuru yerine kerem
Kanat zaten yoktu biz üzerine morutanı koyduk.
Etobo yerine Berkan alındı
Belhanda zaten ligin ikinci yarısı yoktu ve onun yerine de cicaldau oynuyor.

Şaka gibi adam ya yaptığı yorum tam fail anasını satayım.

Akli basinda kimse görev almaz bu dönem. Cenk Ergün ne isle ugrasiyor, nerden para kazaniyor bilmiyorum ama sonucta para kazanacagini biliyor o da.

Nerde bonserviis elinde adam var toplar muhtemelen. Transfer falan beklemiyorum. Ekonomi, futbol endüstrisi yerlerde…

Üst Alt