# Esteban Cambiasso - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Esteban Cambiasso

Cevap: # Esteban Cambiasso

Cambiasso bevestigt concreet Galatasaray-bod - Turksvoetbal.net # De Grootste Turkse voetbalnieuws website van Nederland

Calciomercato: il Galatasaray pronto a chiudere per Cambiasso (18.07.11)

Adnan Ozturk, vice presidente del Galatasaray, parlando ai media turchi, ha fatto il punto sulla situazione di Esteban Cambiasso, per il quale la trattativa sarebbe in conclusione: "I colloqui per Cambiasso stanno continuando - ha detto Ozturk - e la prossima settimana vogliamo chiudere questo trasferimento in maniera positiva. Terim ci ha chiesto espressamente Cambiasso, e se Dio vuole, lo accontenteremo". Il Galatasaray sarebbe pronto ad offrire 10 milioni di euro all'Inter e 5 milioni di euro per 4 anni al centrocampista argentino.

Fonte: FC Inter News - FC Inter News - tutte le notizie nerazzurre, aggiornate 24H.

SOLO INTER News - Calciomercato: il Galatasaray pronto a chiudere per Cambiasso

TURQUIA / ITALIA

Turco y ¿me voy?.imprime

Enviar contenidoTu nombre Tu email Nombre del receptor Email del receptor Añade tu comentario (opcional) Enviar

Foto

El Cuchu piensa en la Copa América.

| 15-07-2011 El Cuchu Cambiasso podría irse a jugar al Galatasaray turco, que hizo una oferta de 10 millones de euros por el cinco argentino. ¿Lo largará el Inter?

Allá por 2004, Esteban Cambiasso aterrizó en el Inter de Milán y se convirtió en un jugador clave para el Neroazurro. Y pese a tener contrato hasta el 2014, El Cuchu podría emigrar al Galatasaray de Turquía, ya que el conjunto italiano recibió una oferta de 10 millones de euros y cuatro años de contrato para el jugador.

El propio técnico del equipo turco, Fatih Terim, declaró que "haremos lo imposible por contar con Cambiasso". Así, el ex Independiente y River, podría firmar un gran contrato con un equipo de Europa y hasta podría llegar a terminar su carrera en el equipo turco. Galatasaray busca reforzarse para volver a recuperar terreno en el fútbol local e internacional, ya que el último campeón de la liga fue su rival de toda la vida, Fenerbache.

Claro, más allá de la oferta, habrá que ver si el Inter, donde es pieza fundamental, quiere largarlo. Después de participar en la Copa América, ¿se mudará Esteban Cambiasso a Turquía?

Turco y ¿me voy? | Olé | Diario Deportivo

Emrah iyi umut dağıtıyorsun ha:) Daha doğrusu medyanın yazdıkları epey umut verici.Hep diyorum bu adam niye Inter'den ayrılsın,Inter neden bu adamı bıraksın diye ama ciddi bir şeyler oluyor gibi sanki.Benim için Cambiasso bir yana dünya bir yana.Hayalimdeki orta saha bu adam.İptal ettirdiğim Ligtv'yi de,pek sevmediğim siyah formayı da aldırır bu adam bana.

Kim mesela isim ver.Herkes diyor Fransa Ligi'nde iyi genç orta sahalar var isim ver diyoruz cık yok.Kulaktan duyma laflar.İyi orta sahalar var Matuidi,M'Villa,Kabore,Sisokho ama en ucuzu 15'ten başlıyor.

abartma

15 milyon euro çok para nerden uydurdun 15ten başladığını anlamadım

ayrıca oyuncu bulmak benim görevim değil

ama fransa ortasaha oyuncuları konusunda bir maden

adnan öztürk ve bülent tulun fransayı iyi bilir

abartma

15 milyon euro çok para nerden uydurdun 15ten başladığını anlamadım

ayrıca oyuncu bulmak benim görevim değil

ama fransa ortasaha oyuncuları konusunda bir maden

adnan öztürk ve bülent tulun fransayı iyi bilir

Gelecek vaat edenler 10-15 arası gidiyor ama yinede Fransa'da 2. ligden bire oyuncu alsak iş yapar çünkü fizikleri Türkiye liginin çok üstünde.

eger cambiassoyu alırsak ünal aysal efsanevi bi iş yapmış olur.

çok degil 1 sene önce bu adam şampiyonlar ligini alan takımda çeyrek final,yarı final, final maçlarının hepsinde oyundaydı. hatta çeyrek final öncesindeki chelsea maçlarındada 90+90 dk oyundaydı. çok begendigim bi oyuncu.

Yildiz transfer, yildiz transfer diye baskana baski yapiyoruz. Ama eger bu transfer tutmassa daha buyuk bir borcun altina girecez.

bir takım şampiyon olduğunda 70 milyona yakın para kazanıyor adam gibi oyuncu alcaksın şampiyon olacaksın borçlar kapanacak

Başarı gelmedikçe istersen 0 maliyetli oyuncu al bu borçtan kurtulamazsın.2-3 sene üst üste şampiyonlar ligine git bakalım nası eriyo o borç ;)

Dogrusun, renkdas, 36 milyon euro veriyorlar, gruplardan cikarsan. Ama bu sene biryere gitmiyoruz. Defans cok kotu, oraya bir takviye olsa daha iyi olurdu.

Üst Alt