Etebo Yerine Seri Geliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etebo Yerine Seri Geliyor

Galatasaray'da Etebo'nun sözleşmesi feshedilecek

1610005091984.png

Ara transfer döneminde ilk takviyesini orta sahaya yapma kararı alan Galatasaray, Etebo'nun kiralık sözleşmesini feshetmeye hazırlanıyor. Etebo yerine eski oyuncusu Jean Michael Seri'yi düşünen sarı-kırmızılılar, Fulham ile görüşmelere başladı. Son dakika bilgisine göre Fulham, Galatasaray'dan 500 bin € kiralama bedeli istedi.

ETEBO YERİNE SERİ GELİYOR!

İngiliz ekibi kadro dışı bıraktığı Seri için 500 bin Euro kiralama bedeli talep etti. Ancak Galatasaray bu transferi kiralama bedeli ödemeden bitirmek istiyor ve pazarlıklarda son aşamaya gelindi.

29 yaşındaki Fildişili 6 numara, Fransa'dan teklifler olsa da tercihini sarı-kırmızılı kulüpten yana kullandı. Fatih Terim ile tekrar çalışmayı çok isteyen Seri, Fulham'ı ikna etmeleri halinde ücretinde sorun çıkarmayacağını Galatasaraylı yetkililere iletti.Sabah

1610005183829.png

Ben olsam 1-2 ay sıkı idman yapar son haftalara hayvan gibi girmesini sağladım bu süreçte de bu ne biçim topçu diye kulubune menajeri ile blöf yapıp 2-3e on protokol yaptırırdim.

Transfer yapmayı bilmediğimiz gibi oyuncuyu hazırlamayı da bilmiyoruz az buçuk gelecege hazırlıkta yapamıyoruz. Problem bir teknik ekibe sahibiz

Üst Alt