Etkisinden Uzun Süre Çıkamadığınız Filmler ?


Cevap: Etkisinden Uzun Süre Çıkamadıgınız Filmler ?yeşil yol filmi uzun süre hafızamdan silinmedi. hala dün gibi aklımda..
 
Cevap: Etkisinden Uzun Süre Çıkamadıgınız Filmler ?Esaretin Bedeli filminden çok etkilenmiştim yıllar önce izlediğimde..

Ve her bira içişimde kendimi özgür hissederim :D
 
Cevap: Etkisinden Uzun Süre Çıkamadıgınız Filmler ?ben film hastasıyım bu konu güzelmiş şimdi dur bakalım.

bir defa tarz olarak miyazaki animeleri zaten insanı o dünyaya çeker, oradan sıyrılman zaman alır. grave of fireflies'ı miyazaki'nin değil ama o stüdyonun 3 gün hayata küsersin.

filmlerden de çok tabii. shawshank redemption'ı herkes yazmış zaten. leon'da iyidir. daha dram gibi, amelie, a very long engagement.

daha böyle show tv tarzı filmler dersek, the mist vardır. sonu kilitler. trt'nin gece 2 gibi arada bir yayınladığı the man from earth.

sorunca akla gelmiyormuş iyi mi :)
 
Cevap: Etkisinden Uzun Süre Çıkamadıgınız Filmler ?Karanlık Sular( japan vesiyonu) 8-9 yıl oldu izleyeli hala kurtulamadım etkisinden.Bir daha hiç bir güç bana japan korku filmi izlettiremez.edit:Yanlız 8-9 yıl diye nası sıkmışım.6 yıl olmuş.Onu ben de izlemiştim.Halka kadar olmasa da iyi filmdir.Halka-Garez gibi filmlerin kaynağı Japon korku filmleri olmuştur hep.
 
blue valentine

blue-valentine-1200-1200-675-675-crop-000000.jpg
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt