Eto'o Galatasaray Yolcusu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eto'o Galatasaray Yolcusu!

Kendisini hiç sevemedim, bize karşı kendisini yırtıp diğerlerine yatışa geçtiği için. Tarık gibi bir sülükten kurtulacaksak karşı çıkmam yine de.

Şöyle bir veri buldum renktaş

Son 6 sezonda, bir sezon içerisinde üç büyük takıma da gol atan futbolcular:

12/13 Ahmet İlhan Özek
13/14 Aatıf Chahechouhe
13/14 Kweuke
13/14 Scarione
15/16 Aatıf Chahechouhe
15/16 Edin Visca
15/16 Nakoulma
15/16
SamuelEto'o
16/17 Vagner Love
17/18 Kerim Frei
17/18 Umut Bulut

Şöyle bir veri buldum renktaş

Son 6 sezonda, bir sezon içerisinde üç büyük takıma da gol atan futbolcular:

12/13 Ahmet İlhan Özek
13/14 Aatıf Chahechouhe
13/14 Kweuke
13/14 Scarione
15/16 Aatıf Chahechouhe
15/16 Edin Visca
15/16 Nakoulma
15/16
SamuelEto'o
16/17 Vagner Love
17/18 Kerim Frei
17/18 Umut Bulut

Son performanslar daha çok akılda kalıyor muhtemen bununla alakalı. 15/16 ilk senesi olması lazım, o sezon genelinde de iyiydi baya.

Yahu bu Tarik Camdalin sözlesme bitimine daha ne kadar var? Hala kiralik yolluyoruz adami, nasil bir sözlesme yapildiysa kirala kirala bitmiyor anasini satayim.

Kalitesi tartisilmaz ama bize daha cok yardimci forvet lazim gibi

Eto'o bu yasta o tarz oynar mi oynarsa sahane olur

@kalecizgisi

Samuel Eto’o’nun taleplerinin kendilerini aştığını söyleyen As Başkan Şefik Öz, “Samuel Eto’o ile devam eden bir kontrat var. Şartlar oluştuğu zaman Eto’o, Antalyaspor’da kalmak istiyor. Talep ettiği şeyler, bizim açımızdan karşılanabilir olursa anlaşma çabası içerisine girmeye çalışacağız. Yurtdışından Eto’o’ya yapılan teklifler çok uçuk rakamlar. Bizim öyle bir bütçemiz yok. Menajeriyle iki toplantıya girdim ve Brezilya’dan bir takımın 4.5 milyon Euro’dan 1.5 yıllık sözleşme teklif ettiğini söyledi. Eğer bu teklif gerçekse, O’nu tutamayız. O da içeride alması gereken bir para vardı, ‘Onları bırakırım’ dedi. Takasa girebilir miyiz diye çabalıyoruz. Sürekli görüşüyoruz, 2-3 gün daha bu toplantılar sürer" dedi.

Dünya starı ama çok yaşlı. Temel ihtiyacımız olan sol bek için alınacak Evraya yaşından dolayı burun kıvıranların buna gelsin demesi ayrı bir saçma

Tarık gitsin diye 36 yaşında adami alınır.

Sanki tarık gidince parasının hepsini antalya verecek.
Sanki eto bedavaya geliyor.
Eto kemiksiz 3 milyon euro alıyor.
Bizden de bu parayı ister.

Gomis ile yanyana koysan olmaz.İki yaşlı forvet ile ileride basamayiz.

Gomisi kessen olmaz.
Etoyu yedek bıraksan olmaz.

Oysa eto parasına çok rahat genç ve iyi bir golcü kiralanir

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

2019'da bitiyor hocam. :moody:

1489661766-giphy.gif

Üst Alt