Euro 2012/B Grubu | Hollanda 0-1 Danimarka | Maç Sonucu | 9 Haziran - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Hollanda 0-1 Danimarka | Maç Sonucu | 9 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Hollanda 0-1 Danimarka | Maç Sonucu | TRT | 9 Haziran

Sneijder bagırınca falan alnındaki damar iyice belirginleşiyor ya , çok hoş bence. Sizce de öyle degil mi ?

GERci dogrudur ben portekize pek güvenmem ama danimarka cok kolay pozisyonlar veriyor. ronaldonun vanpersie ve robben kadar beceriksiz olacagını düşünmüyorum. şansta bir yere kadar. ronaldo affetmez aga:D

Şimdi ronaldo düşünsün. Bugün kazandı kazandı yoksa çıkma ihtimalleri kalmadı gibi :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Hollanda 0-1 Danimarka | Maç Sonucu | TRT | 9 Haziran

hollandanın sağ beki ne yalan çocuk

Arkadaslar hep Hollanda ezer gecer diyorlardı, iddia falan oynuyorlar, dedim, Danimarka sürpriz yapacak Hollanda'ya vermeyin. 0-2 çifte şans oynayın. Yok anlatamadim, oh oldu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

[video=youtube;2y5cljqs8nA]https://www.youtube.com/watch?v=2y5cljqs8nA[/video]

affet reyiz dinlemedik seni :sad007: :sad007: :sad007:

begendim bu snejde isimli futbolcugu.... biz alalim

Robben vurması gereken yerde pas verir pas vermesi gereken yerde vurur RVP de cıvıtınca gol atamadı adamlar.

Üst Alt