Euro 2012/C Grubu | İrlanda 1-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | TRT | 10 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/C Grubu | İrlanda 1-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | TRT | 10 Haziran

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İrlanda 1-1 Hırvatistan | İlk Yarı | TRT | 10 Haziran

Birisi vuvuzela sokmus stada sanirim. Tez zamanda kellesi vurula!

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İrlanda 1-1 Hırvatistan | İlk Yarı | TRT | 10 Haziran

7rdnj.gif

yuh trt yede mi sifre kodular ulan baslaycam boyle işe ha kımse bana yayın hakları fılan demesn sımdı ılk 2 gün neden sifresizdi dıye sorarım size

yuh trt yede mi sifre kodular ulan baslaycam boyle işe ha kımse bana yayın hakları fılan demesn sımdı ılk 2 gün neden sifresizdi dıye sorarım size

Sifreliyemi gectiler ?? :( Serefsizler ya 2 gun ne guzel izliyorduk !

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İrlanda 1-2 Hırvatistan | İlk Yarı | TRT | 10 Haziran

Bugün bir şey keşfettim. 1 tane TRT1 var; birinde şifreli diğerinden izleniyor uydudan. Bence ikinci bir TRT varsa ona bir bakın.

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İrlanda 1-2 Hırvatistan | İlk Yarı | TRT | 10 Haziran

TRT şifreli değil ki. Sadece uydu ve o tarz cihaz kullananların sorunu o.

Bence ofsayt yok İrlandalı oyuncu vuruyor topa.

Bence ilk pozisyonda ofsaytti ama gol vurusunda deildi..

Şifresiz Trt 11919 24444 frekansından izleyebilirsiniz.

Trt bende de şifreye geçti, ilk 2 gün ne güzeldi. Biss key de var aslında ama işlemiyor. :(

Üst Alt