Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 0-2 Fransa | Maç Sonucu | TRT | 15 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 0-2 Fransa | Maç Sonucu | TRT | 15 Haziran

Stadın üstü kapansa bile maç esnasında açılmak zorunda. Kural böyle.

diye biliyorum

Nedense sizin gibi düşünen çok insan var. Böyle bir kural yok. Hakem kararı ile çatı kapatılır. Eğer kapatılmış ise, mac esnasında hava çok sıcak olsa bile açılamaz.

Çatı açık kalması gerekiyorsa ne anlamı var demi...

Cevap: Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 0-0 Fransa | İlk Yarı | TRT | 15 Haziran

Nedense sizin gibi düşünen çok insan var. Böyle bir kural yok. Hakem kararı ile çatı kapatılır. Eğer kapatılmış ise, mac esnasında hava çok sıcak olsa bile açılamaz.

Çatı açık kalması gerekiyorsa ne anlamı var demi...

kar falan yağarsa maça kadar kapalı kalsın, maç sırasında kapansın diye öyle demişlerdi bana.

Ama araştırdım, hakem maçtan önce kontrol edip çatının kapanmasını talep edebiliyormuş.

Bu durum bu tip yetersiz noktalara mac veren UEFA nin aczidir. 2012 yilindaki rezalete bak

Statlarin ustunun kapanmamasi gerektigini soyleyenlere duyrulur. Bizim antalya macinda kar dolayisiyla kaybettigimiz puanin ardindan simdi euro2012 de de skandal bir durum var .. Biz de halen nasil uzerini kapatmayiz diye takla atiyoruz yonetim olarak.

Bu arada donbass arena denen yerin de ne batak bir yer oldugu belli oldu ilk sinavda. ne drenaj var ne uzeri kapali .. Turk yapimiymis stat , sasirmadim , anca bu kadar drenaj yapabiliyoruz

İsvicre 2008 de bugünkü yağan yağmurun yarısı bile yağmazken sahayı da gördük. O statları da mı Türkler yapmıştı. Sacmalamayin ALLAH askına. Yağmuru gök gürültüsünü gormuyormusunuz? Buna drenaj mı dayanir

576620_10150900203253645_1500613406_n.jpg

Buna hakem karar veriyor, mesela turnuvanin ilk macinda(Polonya-Yunanistan) stadin catisi kapaliydi.

Aslinda kapanma ozelligi olan bir stadyum ise hakeme bile birakilmasi sacma hatta komik. Evin catisi var ama acik. Boyle bir mantik nasil UEFA kurallarina girmis anlamak mumkun degil. Gereginde kapanir degil de gerekirse acilir denmesi daha dogru olurdu

Beyler, diyelim bu havada mac olsaydi. Dünki Ispanya maci. mac nasil biterdi ? :D

Üst Alt