Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | Maç Sonucu | TRT | 11 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | Maç Sonucu | TRT | 11 Haziran

Cevap: Euro 2012/D Grubu | Ukrayna - İsveç | 21.45 | TRT | 11 Haziran

umarım artık bol göllü ve tempolu maç olur zlatan reisin golü var bugün isveç alır

Antu mode on.

Ehehehehe ezik elmander daha isveçte ilk 11 e giremiyor, sonra geliyor böyle adamlar türkiyede kral ilan ediliyor

Mode off.

Cevap: Euro 2012/D Grubu | Ukrayna - İsveç | 21.45 | 11 Haziran

tribünde olmak lazımdı şimdi ya :sgr:

7sqtk.jpg

özellikle sarışınlar fena ya:D

Toivonen ve Elmander arasında tercih yapması lazımdı. Toivonen seçmiş ki gayet normal, Elmander sakatlıkta yaşadı. Toivonende iyi oyuncudur.

Holmen kadroda varmı

Ukrayna: Pyatov, Selin, Khacheridi, Mikhalik, Tymoshchuk, Gusev, Yarmolenko, Nazarenko, Konoplyanka, Shevchenko, Voronin

İsveç: Isaksson, Lustig, Mellberg, Granqvist, M.Olsson, Elm, S.Larsson, Kallstrom, Ibrahimovic, Toivonen, Rosenborg

11'ler belli oldu. Elmander reis beklenildiği gibi 11'de başlamıyor.

Larsson'u gecen sezon bedavayken almadigimiza hala yaniyorum. Tam bir sag dinamo. Fatih hocanin yeni Umit Davalasi olacakti.

Bizim yönetim Isvec Futbol Federasyonuna baski yapmis Elmander'i ilk macta oynatmamalari icin. Gülmeyin antu kafasinda degilim. Alman basininda ufak bir yazi gördüm dün.

Antu mode on.

Ehehehehe ezik elmander daha isveçte ilk 11 e giremiyor, sonra geliyor böyle adamlar türkiyede kral ilan ediliyor

Mode off.

he alex 10 senedir berezilya milli dakımının 11 inin deişmez oyuncusu demı onun ıcın adamın dötüne yapısdınız brakmıyonuz ::)

oh be takım tutmayınca izlemek pek zevk vermiyor maçları tuttuğumuz takım oynuyor hadi Sweden !

Shevchenko'yu dusuk bir ucretle 1-2 sezon kadroda tutsak keske. Hala is var.

%1000000 kırmızı var penaltı var Çakır styla

Shevchenko'nun Ibo'yu ezmesini cok istiyorum. (kedinin uzanamadigi ciger misali)

Üst Alt