Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | İlk Yarı | TRT

Ne yazıkki :D:Dhatta birazdan almanya karşısına çıkacaklar.

Lukaku ve Hazard Servet ve Hakan felaket senaryosu gibi :eek::eek::eek::eek:

servet.jpg

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu

Spiker: Lukaku topla buluştu. Aman Servet, döndürmeyin onu !

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu

Omer Erdogan: benim icin cok onemli bir gun, bugun ilk defa milli oldum.. :asd: :asd:

Hakanin isi zor olacak, ama Hazard genelde soldan iceri kat etmiyordu mu? Arda gibi. Ozaman Sabri'ye yazik olacak. :D

Hiddink'in etkileri yetenekli futbolcularımız üzerinde belli oluyor. Arda-Tuncay-Nihat-Hamit hücumda iyi işler yapıyorlar. Ama bunu takıma yayabilmek için henüz erken. Zamanla o da olur. Yine duran toplarda savunmada sıkıntı yaşıyoruz. İyi bir takıma karşı kolay gol yeme alışkanlığımız devam eder böyle giderse.

Bu arada Emre'nin ilk iki goldeki 35-40 metrelik uzun topları orta değil pastı adeta. Arda dışındaki oyuncular da hücumda yaratıcı olmalı. İyi yoldayız bana göre.

Kazandik ama daha cok eksik var.Tarihte bize golu olmayan bir Kazaklar bile her duran topta kalemizde tehlike yasattilar.Takim defansimiz yine buyu sorun,2.sinif takimlara karsi sansimiz var ama 1. sinif takimlara karsi isimiz zor

Üst Alt