Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık!

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye - Azerbaycan | 11 Ekim | 20.00 | NTV

Play-Off'a kalamazsak saka maka fena rezalet olur. :eek:

Avrupa Kupasina bile gidemeyecegiz neredeyse yahu.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye - Azerbaycan | 11 Ekim | 20.00 | NTV

Diyelim kazandik ve tur atladik,baraj macini da gectik,avrupa sampiyonasinda isimiz zor olur bu futbolla.

----------------------------------Volkan-----------------------------------

Sabri-------------------Serdar Kesimal--------Serdar Aziz--------------Hakan Balta

---------------------------------Selcuk Inan------------------------------------

-------------------Mehmet Ekici---------------Emre (Nuri Sahin)------------------

Gökhan Töre----------------------------------------------------------------Arda

-----------------------------------Burak---------------------------------------

Böyle basarili olma sansimiz var bana göre.

Biz berabere kalip, Almanya Alirsa noluyor? :D

galatasaray-ttarena2.jpg

u ye stadyuma bak yaa

Bakkal hesabı Play-Off rakibini düşünüyorum, tabi Play-Off'a kalırsak;

İrlanda

Ermenistan

Estonya

Sırbistan

Bosna-Hersek

İsveç

Hırvatistan

Karadağ

Danimarka

Çek Cumhuriyeti

İskoçya

En iyi ikinciyi bilmiyoruz bazı ikinciler de belli değil. Ama olası Play-Off oynayacak takımlar bunlar.

Bu takımlardan Hiddink başımızdayken hangisini rahatlıkla biz eleriz diyebiliriz?

Ikili avarajdan biz cikiyoruz.

Mac sonunda Hiddink: Almanyanin galip gelecegini düsünüp, beraberlige razi olduk ikinci yarida. Malesef baskalarindan cok, kendi derslerini önce yapmayi birkez daha göz önüne getiren bir örnek oldu. Playofflara katilamadik.Cok Üzgünüz, Ancak Türkiye zaten her turnuvaya katilan bir ülke degildi. Bu proje uzun vadeli bir proje olarak tanitildi ben gelirken ve ilerideki yillarin basarili olacagina eminim.

İrlanda

Ermenistan

Estonya

Sırbistan

Bosna-Hersek

İsveç

Hırvatistan

Karadağ

Danimarka

Çek Cumhuriyeti

İskoçya

En iyi ikinciyi bilmiyoruz bazı ikinciler de belli değil. Ama olası Play-Off oynayacak takımlar bunlar.

Bu takımlardan Hiddink başımızdayken hangisini rahatlıkla biz eleriz diyebiliriz?

Playofflara kalirsak Hirvatistan, Bosna Hersek,Sirbistan ve Danimarka haric hepsini rahat gecmemiz lazim normal sartlarda.

Euro 2012'de Biz de Olacağız "İnşallah" ! :-)

İrlanda

Ermenistan

Estonya

Sırbistan

Bosna-Hersek

İsveç

Hırvatistan

Karadağ

Danimarka

Çek Cumhuriyeti

İskoçya

Ermenistan Estonya ve Karadağ. Bu üçü diyorum sadece şu futbolla eleyebileceğimiz rakipler.

Ama kabul etmek gerekir ki biz turnuvaları iyi oynuyoruz.Mesele bir şekilde katılmakta açıkçası.

Oynadığımız şey futbol felan değil.Sadece hermaç bir şekilde şansımız yaver gidiyor ve yetenekli oyuncularımız sayesinde iyi kötü ilerliyoruz ama ortada futbol anlayışı yok.Birşeyleri yapmaya çalışsak anlarım ama onu bile yapamıyoruz.Ben en azından Azerbeycan'ı yenip Almanya'nın da galibiyetiyle elemeye kalacağımızı tahmin ediyorum.Ama açıkçası bu futbolla hiçbir maça biz rahat kazanırız diye garanti veren bir takım yok ne yazıkki.

Playofflara kalirsak Hirvatistan, Bosna Hersek,Sirbistan ve Danimarka haric hepsini rahat gecmemiz lazim normal sartlarda.

Isvev cok zor. Takimda Wendt, Mellberg, Granqvist, Larsson, Elmander, Toivonen, Kallstrom, Ibrahimovic gibi oyuncular var.

İrlanda

Ermenistan

Estonya

Sırbistan

Bosna-Hersek

İsveç

Hırvatistan

Karadağ

Danimarka

Çek Cumhuriyeti

İskoçya

İrlanda dışında rahat eleyebileceğimiz bir takım yok.

Hırvatlar yada Çekler gelsin isterim.En azından düşüşteler bizim gibi.

bu takımların hepsini çok rahat eleriz.cevat güler formülü ile ama!

Sabri orta saha da oynarsa ve Gökhan Töre'yi ilk 11 göremesem izlemem maçı.Allah'tan Selçuk Şahin filan yok.Yoksa bu dingiller oynatırdı.

Üst Alt