Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye - Belçika | 7 Eylül | 21.00 | NTV

.............onur...........

sabri..ömer..servet..balta

........aurelio..emre........

hamit......arda......tuncay

............mevlüt.............

...(halill/sercan//semih)...

hazard sakat.bu arada tüm biletler tükendi

Belçika-Avusturya-Kazakistan maçlarından 18 puan çıkaramazsak gitmeyelim Euro 2012'ye.

Belçika'nın yerine Azerbaycan'ı koy. :)

Hayır özellikle yazdım. Bu millet yani biz komple futbolseverlerin amacı nedir Euro2012'de? Sadece gruptan çıkmak mı? Anket yapsak %70 şampiyonluk için oraya katılacağız der, öyle de olmalı. Klasik Türk Futbolu, Türk Futbolu diyene kadar şu ikinci sınıf takımları yenmemiz lazım. Belçika ligi mi iyi yoksa bizim lig mi iyi? Objektif olarak cevap verin. Millet hemen bi Hazard var diye bizi mağlup saymaya başladı ben bu işten birşey anlamıyorum.

Hayır özellikle yazdım. Bu millet yani biz komple futbolseverlerin amacı nedir Euro2012'de? Sadece gruptan çıkmak mı? Anket yapsak %70 şampiyonluk için oraya katılacağız der, öyle de olmalı. Klasik Türk Futbolu, Türk Futbolu diyene kadar şu ikinci sınıf takımları yenmemiz lazım. Belçika ligi mi iyi yoksa bizim lig mi iyi? Objektif olarak cevap verin. Millet hemen bi Hazard var diye bizi mağlup saymaya başladı ben bu işten birşey anlamıyorum.

Lig olarak bakmamak lazım. Belçika milli takımında takımını yurt dışında temsil eden birçok futbolcu var. Bizde öyle mi? :)

Lig olarak bakmamak lazım. Belçika milli takımında takımını yurt dışında temsil eden birçok futbolcu var. Bizde öyle mi? :)

Bizde örnek verecek birşey yok iyi olarak. Ama skandal, şantaj vs.. olarak soruyorsan detaylı bir döküman sunayım. :) Hazard gibi kıyaslama yapmıyorum sadece örnek, Arda çıkıyor ülkeden kaç senede bir yetenek, onunda yok etmeye çalışıyoruz.

İçine Rıdvan Dilmen'mi kaçtı hacı. Belçika milli takımda oynayan oyuncuların hepsi yurtdışında oynuyor ve hepsi de tempolu üst düzey liglerin oyuncusu. Ayrıca Hazard deyip geçme, o çocuğa R.Madrid sezon başında 25 milyon euro verdi. Var mı senin Hazard gibi oyuncun ?

İçine Rıdvan Dilmen'mi kaçtı hacı. Belçika milli takımda oynayan oyuncuların hepsi yurtdışında oynuyor ve hepsi de tempolu üst düzey liglerin oyuncusu. Ayrıca Hazard deyip geçme, o çocuğa R.Madrid sezon başında 25 milyon euro verdi. Var mı senin Hazard gibi oyuncun ?

Yahu yok diyorum işte Hazard gibi bir futbolcumuz. Yani olsada veya ona yakın Arda var ama biz bu yetenekleri bitirmek için uğraşıyoruz. Yani benimki ironiyle karışık sitem tarzı bir yorum oldu. Ama Belçika'yı yenecek gücümüz yoksa da Euro2012'ye gitmeye gerek var mı bilmiyorum. Yani en azından gitsek bile bir hedef koyamayız. Euro2008'de ki gibi de 40 senede bir olur.

Bence gruptaki en önemli maçımız bu. Kazanırsak çok rahatlarız. Kalan iki almanya ve deplasmandaki belçika maçlarından sadece 1 puan çıkarsak bile yine büyük ihtimal 2. oluyoruz. Belçika kendi evinde almanya ya kaybetti muhtemelen almanyada da kaybedecektir büyük süpriz olmazsa. O yüzden bu maçtan 3 puan almamız çok ama çok büyük avantaj sağlar..

Bence gruptaki en önemli maçımız bu. Kazanırsak çok rahatlarız. Kalan iki almanya ve deplasmandaki belçika maçlarından sadece 1 puan çıkarsak bile yine büyük ihtimal 2. oluyoruz. Belçika kendi evinde almanya ya kaybetti muhtemelen almanyada da kaybedecektir büyük süpriz olmazsa. O yüzden bu maçtan 3 puan almamız çok ama çok büyük avantaj sağlar..
Katılıyorum.

Şu golü yadetmezsek olmaz. (Oktay Derelioğlu)

Yıl 97, Belçika ile İstanbul 'da karşılaşıyoruz. Maçı 3-1 Belçika kazandı ama golümüz 3-5 gole değerdi.

[video]https://www.izlesene.com/video/spor-oktay-derelioglu/4005[/video]

Ben Guus Hiddink'in yerinde olsam bu maç için kadrom şu şekilde olurdu.Ama bazı oyuncuları milli takıma bile çağırmadı orası ayrı.

--------------------------------Onur Kıvrak-----------------------------------------

-Gökhan Gönül--------Servet---------Ömer Erdoğan--------Hakan Balta(mecburi)-

------------------------------Selçuk İnan--------------------------------------------

-----------------Emre Belözoğlu------Hamit---------------------------------------

-Volkan Şen----------------------------------------------------Arda Turan---------

--------------------------Tuncay Şanlı-----------------------------------------------

1 Volkan Şen hariç yapılabilir malzeme hala var elinde ama Nihat'ı ve Aurelio'yu oynatacaktır yine.

Başarılar Milli Takım.3-1 bitecek gibi geliyor.

Onur

Sabri - Servet - Ömer - Balta

Hamit - Selçuk - Emre

Tuncay - Arda

Halil​

Al sana kadro al sana galibiyet.

Tahminen

Almanya-Türkiye 1-0

Almanya-Belçika 2-1/ 3-1

Belçika-Türkiye 2-1/ 1-1

Türkiye -Avusturya 3-0

Avusturya-Türkiye 1-2/2-3

Belçika-Austurya 1-0

Avusturya-Belçika 1-1/2-2

Türkiye-Kazakistan 3-0/4-0

Türkiye-Azebaycan 2-0

Azerbaycan-Türkiye 0-1/1-2

Belçika-Azerbaycan 1-0

Azerbaycan-Belçika 1-1/1-2

Türkiye-Almanya 1-1/2-1

Türkiye-Belçika 1-1/2-1

1)Almanya 26/27

2)Türkiye 23/27

3)Belçika 19/24

4)Avusturya 10/14

5)Azerbaycan 4/7

6)Kazakistan 3/6

Puan'lar Almanya hariç sıkışık bizim eğer Almanya'dan en az 4 puan alırsak onları geçme şansımız %5 bile olsa var.Belçika'ya bu akşam olası bir mağlubibyette geçilme şansımız %51 ama berabere bile bitirsek %55 2.oluruz en kötü.Çünkü Belçika Avusturya,Azerbaycan gibi takımlara puan kaybedebilir.Kazanırsak ise büyük ihtimal.

1)Türkiye 6

2)Almanya 6

3)Avusturya 1/3

4)Belçika 0/Kazakistan 1

5)Kazakistan 0/Belçika 0

6)Azerbaycan 0

tarzı bir tablo olacaktır.Ama kaybedersek çok sıkıntılı olur bizim için bu grup.

Şu golü yadetmezsek olmaz. (Oktay Derelioğlu)

Yıl 97, Belçika ile İstanbul 'da karşılaşıyoruz. Maçı 3-1 Belçika kazandı ama golümüz 3-5 gole değerdi.

[video]https://www.izlesene.com/video/spor-oktay-derelioglu/4005[/video]

Ordaydım :)

Ben pek iyimser bakamıyorum ama gönül isterki haksız çıkayım. Türkiye olarak başlanmamış grup tablolarına bakarak erkenden 1. yada kesin 2.yiz gibi söylemleri söyleyerek yüzüstü kaldığımız çok oldu. Güç olarak belki yapılan tahminler doğru olma olasılıgı doğabilir fakat unutmayalımki biz Türk'üz. Yani disiplin yoktur bizde, bireysel iş ahlakı yoktur bizde, biz hep en iyisiyizdir ve en güçlüsüyüzdür, kolay gaza gelip rehavete kapılırız huyumuz kurusun. Danimarkalı Ukraynalı gruplarda 3. olmuş sonrasında finallere gidememiş yada gittiğinde dünya 3. sü olmuş ülkeyiz. Gücümüz vardır fakat istikrarımız yoktur bizim..

Umarım tarihe farklı bir grup başlangıcı yaparız..

Üst Alt