Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya - Türkiye | 8 Ekim | 21.45 | NTV

Almanya'da Schwensteiger, Türkiye'de Arda yok. Bunları eşit gibi gösterenler var.

Schwensteiger Almanya'nın en önemli oyuncularından biri fakat Arda Türkiye'nin en önemli oyuncusu. ;)

Arda'nın başına bunlar geldi diye Milli Takımın yenilgisini isteyenlerden çoğu eminim ki, Euro 2016 davasında kendi stadları işin içinde yok diye organizasyonun bizde olmasını istemeyenleri vatan haini ilan ediyordu, tepki gösteriyordu.

Harbiden farkımız var diyorsanız farkınızı lafla değil böyle yapmayarak hissettirin.

Biraz sağduyu, biraz..

:005::005::005:

-------------Volkan-------------

Gökhan--Servet-Toroman--Hakan

-------------Aurelio-------------

-----Emre--------------Nuri-----

Hamit--------------------Tuncay

-------------Sercan-------------

Orta sahada oyunu tutup, Sercan'a atılacak toplarla, Hamit ve Tuncay desteğiyle goller bulabiliriz, 1-0 kazanırız diye umuyorum.

Arda'nın başına bunlar geldi diye Milli Takımın yenilgisini isteyenlerden çoğu eminim ki, Euro 2016 davasında kendi stadları işin içinde yok diye organizasyonun bizde olmasını istemeyenleri vatan haini ilan ediyordu, tepki gösteriyordu.

Harbiden farkımız var diyorsanız farkınızı lafla değil böyle yapmayarak hissettirin.

Biraz sağduyu, biraz..

Çok önemli bir noktaya değindin Mert. https://www.gscimbom.com/forum/hasa...orumu/35036-euro-2016-fransada-yapilacak.html konusunda, Türkiye'yi desteklemeyen ve Fransa'nın Euro 2016 ev sahipliğine hak kazanmasına sevinen Fenerbahçe'lilere neler demiştik. Arda'nın milli takım kampında sakatlanması sebebiyle, milli takımın kaybetmesini isteyeceksek, bizim de o Fenerbahçe'lilerden pek bir farkımız kalmaz.

Almanya'da Schwensteiger, Türkiye'de Arda yok. Bunları eşit gibi gösterenler var.

Schwensteiger Almanya'nın en önemli oyuncularından biri fakat Arda Türkiye'nin en önemli oyuncusu. ;)

:005:

-------------Volkan-------------

Gökhan--Servet-Toroman--Hakan

-------------Aurelio-------------

-----Emre--------------Nuri-----

Hamit--------------------Tuncay

-------------Sercan-------------

Orta sahada oyunu tutup, Sercan'a atılacak toplarla, Hamit ve Tuncay desteğiyle goller bulabiliriz, 1-0 kazanırız diye umuyorum.

Bence de kadro böyle olmalı. Ama ne yalan söyleyeyim benim bu maçtan hiç umudum yok. Hatta öyle ki fark yeriz diye de korkuyorum.

Kanatlarımız çok kötü.

Ortadan da gidemeyiz.

Şansa gol atıp defans yapmalıyız.

- Volkan -

- Gökhan - Ömer - Servet - İsmail -

- Emre - Aurelio -

- Hamit - Nuri - Tuncay -

- Mevlüt -​

Bu maçta Nuri'nin oynaması şart !​

Solbekte Hakan Balta oynayacaktır.

İsmail'i oynatacağını sanmıyorum.

sol tarafta özerinho oynar forvette de tuncay oynar bence

Volkan

Gökhan - Servet - Ömer - Hakan

Mehmet Aurelio - Emre

Hamit - Nuri - Tuncay

Semih​

Bu kadroyla çıkarız gibime geliyor. Bazı arkadaşlar Tuncay'ı kadroya yazmamış ama Tuncay bu takımda her zaman ismi ilk sıralara yazılacak isimdir. Bu maçta da ona çok işimiz düşecek.

Volkan

Gökhan - Servet - Ömer - Hakan

Mehmet Aurelio - Emre

Hamit - Nuri - Tuncay

Semih​

Bu kadroyla çıkarız gibime geliyor. Bazı arkadaşlar Tuncay'ı kadroya yazmamış ama Tuncay bu takımda her zaman ismi ilk sıralara yazılacak isimdir. Bu maçta da ona çok işimiz düşecek.

Forvette Mevlüt olmalı bence.

Arda yoksa kanat oyuncusu kullanmaya gerek yok. Orta saha ağırlıklı çıkalım ve kısa pas + pres yöntemi ile oynayalım. Tuncay falan ne ya? Lahm'ın karşısına koymuşsunuz bir de. Komedi.

Onur Kıvrak

Gökhan Gönül

Ömer Erdoğan / Servet Çetin

İbrahim Toraman (Oynaması şart, hızlı stoper lazım)

İsmail Köybaşı

Mehmet Aurelio / Selçuk İnan

Hamit Altıntop

Emre Belözoğlu

Nuri Şahin

Sercan Yıldırım / Mevlüt Kerim

Semih Şentürk

Benim tercihim şöyle olurdu.

----------------Onur-------------------

-Gökhan-İ. Toraman---Ömer E.---İsmail--

------------Selçuk İnan-----------------

---Hamit Altıntop----Emre Belözoğlu------

--------------Nuri Şahin-----------------

-----Semih Şentürk---Sercan Yıldırım-----

1- Tuncay bu maç oynayacak.

2- Kalede Volkan oynayacak, Onur'un oynaması imkansız.

3- Sercan gibi tecrübesiz bir oyuncuya bu maçta forma vermez Hiddink. Eğer çift forvet oynayacaksak zaten Sercan'ın yerine Mevlüt oynar.

1- Tuncay bu maç oynayacak.

2- Kalede Volkan oynayacak, Onur'un oynaması imkansız.

3- Sercan gibi tecrübesiz bir oyuncuya bu maçta forma vermez Hiddink. Eğer çift forvet oynayacaksak zaten Sercan'ın yerine Mevlüt oynar.

Mevlüt sakat diye biliyorum.

Ayrıca mesele tecrübeyse, çağırsınlar Ümit Karan'ı. :)

Sercan Yıldırım'ı basket topu yapar sektirir almanlar o işi geçin. Ümit Milli'yi bile hak etmeyen şişirilmiş balonun teki. Lahm'ın karşısına illa kanat konulacaksa Tuncay şuan en iyisi, Arda olmadığı için. Nuri'yi artık bir zahmet ilk 11'de görmek isteriz.

Sercan Yıldırım'ı basket topu yapar sektirir almanlar o işi geçin. Ümit Milli'yi bile hak etmeyen şişirilmiş balonun teki. Lahm'ın karşısına illa kanat konulacaksa Tuncay şuan en iyisi, Arda olmadığı için. Nuri'yi artık bir zahmet ilk 11'de görmek isteriz.

Yahu ne Tuncay'ı. Sürat bile kalmamış herifde, fundamental zaten sıfır, teknik iyi değil. Tuncay kadar şişirilmiş bir adamı görmedim. Volka Şen, hatta Yekta Kurtuluş parmağında sallar şu Tuncay'ı.

Ayrıca sen Sercan için öyle düşünebilirsin. Ama Sercan'ın oynarsa etkili olacağına adım kadar eminim.

O balon, şu balon. Herkes balon zaten.

Mesut Özil'de balondu zaten bize göre. Adam Real'e gitti hala balon. 1 gol 3 asist yaptı hala balon.

Üst Alt