Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-2 Belçika | 25 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-2 Belçika | 25 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-1 Belçika | 25 Mart | 2.Yarı | TV8

Avusturya nasil oynadi beyler? Zorlanirmiyiz?

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-2 Belçika | 25 Mart | 2.Yarı | TV8

Bu arada, feci sekilde kötü bir stad. Tribünler görünmüyor ve kosu pisti var. Hic sevmiyorum bu tür stadlari.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-1 Belçika | 25 Mart | 2.Yarı | TV8

Bu Avusturya'nin sol beki Fuchs ne garip bi oyuncu lan.

Ibrahim Üzülmez terk :asd:

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-2 Belçika | 25 Mart | Maç Sonucu

Yasin'i yinede beğendim..Vücudunu falan iyi kullanıyor..Belçika gol yesin diye bekledim olmadı..Savunmaları baya sağlam..Birde O stadda iş yok..Orda baskı falan yapılamaz..

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Avusturya 0-2 Belçika | 25 Mart | 2.Yarı | TV8

Belçika fikstürü çok avantajlı..Bizimle ve avusturya ile evlerinde oynayacaklar..

Bu arada, feci sekilde kötü bir stad. Tribünler görünmüyor ve kosu pisti var. Hic sevmiyorum bu tür stadlari.

Valla, is nedeniyle 3. gün Viyanadaydim. Bu deplasman için bir kaç ay çaba var. 2000 Belçikaliyi Viyana'ya götürdük ve yendik :-) Ernst-Happel stadi tv'den göründügünden daha güzel, pist pek sorun etmiyor görüs açimizi.

Sali günü yeneriz umarim .. ne'de olsa profesyonel olmam gerek :-)

Üst Alt