Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan - Türkiye | 12 Ekim | 18.00 | NTV

Grupta 1.ci olamıyacağımız aşikar bu kadar uğraşı bir eleme maçıyla bitebilir ne yazıkki.Türk futbolu düşüşte kısaca.

En iyi ikinci olmamız için herşeyi yapmamız ve bu tarz takımlara çok gol atmamız gerekecek.

Normalde her milli mactan önce inanilmaz heyecanlanirdim. Hazirlik maci olsada.

Adama bu duyguyu bile zehir ettiler.

Evet, Azerbaycan Turkuyum. :D Diyorum ki, Azerbaycan kazansin. Sonra dusunuyorum ki, kazansa ne olacak? Zaten bir sey yapamayacagiz, hic degilse Turkiye kazansin Sampiyonaya gitsin. Destekleyecek takimimiz olsun. :) Karisik dusunceler iste.

Azerbaycan Futbolu son dönemlerde yükselişte. Takımları da artık Avrupa Kupalarında turlar atlayabiliyor. Ama Türkiye'ye karşı direneceklerini sanmıyorum. :) İnşallah Tofig Bahramov'da Türk ve Azeri taraftarlar (azerkeşler :D) maçı beraber izlerler ve "İki devlet, tek millet" sloganını tekrar yaşatırız. :)

Azerbaycan Futbolu son dönemlerde yükselişte. Takımları da artık Avrupa Kupalarında turlar atlayabiliyor. Ama Türkiye'ye karşı direneceklerini sanmıyorum. :) İnşallah Tofig Bahramov'da Türk ve Azeri taraftarlar (azerkeşler :D) maçı beraber izlerler ve "İki devlet, tek millet" sloganını tekrar yaşatırız. :)

Cift bayrak organizasyonu falan dusunuyorlar galiba. :) Yarin gidip bilet icin bakacagim. O stada gitmeye de pek hevesim, o yok ayri. :(

Kaldi ki, Azerbaycan futbolu yukseliste falan degil. :D Kuluplerde biraz kipirdanma var. O da o kadar. :) Karabag ve birazda Baki iyi takimlar. Baki da Avrupa ligi elemesinde 2 kez yendigi takima elendi ilk macta cezali oyuncu oynattigi icin. :D

Cift bayrak organizasyonu falan dusunuyorlar galiba. :) Yarin gidip bilet icin bakacagim. O stada gitmeye de pek hevesim, o yok ayri. :(

Kaldi ki, Azerbaycan futbolu yukseliste falan degil. :D Kuluplerde biraz kipirdanma var. O da o kadar. :) Karabag ve birazda Baki iyi takimlar. Baki da Avrupa ligi elemesinde 2 kez yendigi takima elendi ilk macta cezali oyuncu oynattigi icin. :D

Niye gitmeyeceksin maça? Git bence. :) Bakü'nün de 2 kez yendiği takıma, cezalı oyuncu oynattığı için elenmesi harbi biraz sığırlığa kaçıyor bilader kusura bakma :D

Niye gitmeyeceksin maça? Git bence. :) Bakü'nün de 2 kez yendiği takıma, cezalı oyuncu oynattığı için elenmesi harbi biraz sığırlığa kaçıyor bilader kusura bakma :D

Manyak iste adamlar, ama oyuncu onlardan manyak. Ulan hadi diyelim yoneticiler oyuncunun gecmisini arastirmayi akil edemiyor, madem cezan var sen niye soylemiyorsun? :D Sanki ihtiyac vardi. :D

Bu arada gitmek istiyorum ama, cekilmez be o kovalamaca. :( Polisler sagolsun. Bazen biletin oldugu halde maclara stadin balkonundan girmek mecburiyyetinde kaliyorsun. :) BIr kere beles macta balkondan girmistim. :D

Ne zaman playoff lara kalmadan rahat rahat bir sampiyonaya gidicez merak ediyorum

Üst Alt