Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu

60 la 80 arası bütün herkes görüyor takımın durumunu ama Hiddink göremiyor ya da görmek mi istemiyor ?

Zaten çıkardığı 11 ve sistem yenilmek ister gibiydi.

Hiddink'e Chelsea'de mutluluklar dileyip,yollamak lazım.70 milyon'un duygularıyla kimse oynayamaz.

Ben ofansif futbol istiyorum, eminim selçuk şahin kadar emre

ve Selçuk Inan'da defansta etkili olabilirdi. Keşke Mehmet Ekici ilk 11'de başlasaydı. Kazım'ın tek forvet olarak etkisiz kaldığını düşünüyorum. Sağ kanatta kesinlikle daha etkili bir silahın oynaması gerekir. Ilerde Volkan Şen oynayabilir, Gökhan Töre. Burak forvet bölgesine daha yakın oynamalı.

Hiddink'e verilen paranın kuruşu haram olsun. Gitmek için elinden geleni yapıyor.

Ben ofansif futbol istiyorum, eminim selçuk şahin kadar emre

ve Selçuk Inan'da defansta etkili olabilirdi. Keşke Mehmet Ekici ilk 11'de başlasaydı. Kazım'ın tek forvet olarak etkisiz kaldığını düşünüyorum. Sağ kanatta kesinlikle daha etkili bir silahın oynaması gerekir. Ilerde Volkan Şen oynayabilir, Gökhan Töre. Burak forvet bölgesine daha yakın oynamalı.

---Hamit---Selcuk---Nuri-----

-Ekici-------Burak-------Arda

Böyle oynamamiz gerek.

Hiddink gitti beyler .. Dün ifadelerini dinledim stadin koridorlarindan geçerken.

Adamda TÜRK MILLI TAKIMINI çalistirmak için heves yok ..

Hem milli takimi çalistirir hem Chelsea'yi. Imkansiz sanki.

Hem milli takimi çalistirir hem Chelsea'yi. Imkansiz sanki.

Çalıştırmasın diyen yok ki hocam kafasını vermiyor Milli Takıma..

Bütün kamp boyunca Chelsea ile görüştü durdu gördük oynattığı futbolu. Ben Guus Hiddink ile EURO 2012'de başarılı olabileceğimize inanmıyorum. Yerli bir antranör çok çok daha başarılı olabilir. Arda veya birkaç oyuncunun bireysel performansı olmasa bu maç da gitmişti..

Üst Alt