Euro 2012 Elemeleri 8.Maç | Avusturya 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 6 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 8.Maç | Avusturya 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 6 Eylül

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 7.Maç | Avusturya - Türkiye | 6 Eylül | 21.30 | NTV

Avusturya :

--------------Gratzei--------------

Ekrem---Pogatetz--Dragovic---Fuchs

----------Scharner--Alaba----------

Junuzovic------Arnautovic-----Harnik

---------------Hoffer----------------

Burak forvet arkası,umut forvet oynamalı.Zaten burağın yaptığı en iyi şey defansın arkasına koşular yapmak,forvet arkasından çok rahat yapar bunları.Trabzonda da öyle oynuyordu zaten.

Gaz'a dayalı stratejimizle yorumlayacak olursak, o anki hava motivasyon açısından eğer tutar ve maça istediğimiz gibi başlayabilirsek birşeyler belki yapabiliriz.

Son zamanlarda birkaç kıpırdanma olmuş gibi gözüksede, Milli takım "kritik maç", " ölüm kalım maçı", alındığı taktirde çıkmayı garantileyeceğimiz maçların neredeyse hiç birini kazanamadı. Senelerdir resmi maçlarda First Class takım yenemedi. Yani birşeyler arada sırada oluyor oda hava tutarsa. Böyle sistem olmaz, yokta zaten ne bir kurgumuz nede stratejimiz.

Ayrıca Futbol artık dört bilinmeyenli bir denklem değil, Türkiyeyi bahsettiğimiz oyuna istediği gibi başlatmamak ve dolayısıyla hava yakalatmamak çok kolay. Kısıtlı yetenekleri olan disiplinli tüm alt kategori takımlar Milli Takımımızdan puan kopartabilir.

avusturyada bi cacık yok ama ben bizim takıma güvenmiyorum. şansımız varsa 3 puan yoksa 0 puanla döneriz.

Çok zorlu bir maç olacak kuşkusuz. Orta sahada Selçuk ve Emre'nin yokluğu takımın pas yüzdesini mutlaka etkileyecektir. Arda'ya bu maçta da büyük iş düşüyor.

bu avusturyada arnutovic tehlikeli adam. nezamnan ne yapcagı belli olmayan topcu. dikkat etmek lazım. inşalah kazanırız. avusturya acık oynayacaktır. bu işimize gelebilir. nekdar eksik olsakta.

Kazanırsak gruptan %90 çıkarız,bu yüzden kesin kaybederiz işte.Bizimkilerin huyunda işi sona bırakmadan rahat etme yok.Gruptan çıksak bile zaten en iyi 2. ihtimali olmamız zor gözüktüğünden başarı şansımız düşük zira İrlanda/Slovakya,Bosna/Romanya ,İsveç/Macaristan,Hırvatistan/Yunanistan,Karadağ,Portekiz/Norveç/Danimarka,Çek Cumhuriyeti gibi rakipler bizi bekliyor.

Bu takımlardan irlanda,Norveç,Danimarka ve Çek Cumhuriyeti,İsveç deplasmanda bize 2 fark atma potansiyeli olan takımlar.Karadağ da çıkışta ve deplasman olarak zor.Bosna,Yunanistan gibi takımlar ise nispeten kolay.

------Yekta----Topal-----Selcuk S.-------

---Töre---------Kazim------------Arda---

Sahin'den vazgecmeyecegini bildigimize göre, en saglam kadro bu gibi.

Hatta Kazim yerine Burak'da olur, Kazim öyle vazgecilemez bir oyuncu degil.

Burak gününde olsada, olmasada atiyor cogu zaman.

En iyi ikincilik %100 Irlanda'da bence.

Ama diger ikinciler disimize göre, gruptan cikarsak, bi sanssizlik olmazsa kura konusunda, gideriz.

------Yekta----Topal-----Selcuk S.-------

---Töre---------Kazim------------Arda---

Sahin'den vazgecmeyecegini bildigimize göre, en saglam kadro bu gibi.

Hatta Kazim yerine Burak'da olur, Kazim öyle vazgecilemez bir oyuncu degil.

Burak gününde olsada, olmasada atiyor cogu zaman.

Orta saha Yazdigin gibi olur cunku baska secenek yok ama ben Hiddink'in Kazim-Burak-Arda uclusunden kolay kolay vaz gecmeyecegini dusunuyorum.

Volkan--Sabri--Servet--Egemen--Köybası--Topal--Mehmet--Tunay--Arda--Burak--Umut

EmreB ve Selçuk'un yokluğunda orta sahanın sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Daha doğrusu yönetim zihniyetinden kaynaklı sıkıntı. Yoksa koy Topal'ı Emre'nin yerine çatır çatır oynasın. Merakla bekliyorum bu maçın sonucunu. Tahmin yürütmek istemiyorum zira bu kez gönlümden beraberlik geçiyor. İnşallah yanılırım.

ps: Yekta'ya da bol şanslar dilerim :)

Bu maçı alıcaz gibime gelıyo bu arada yekta'yada bol şans :)

Volkan

Sabri - Servet - Serdar - Hakan

Topal - Selcuk

Töre - Mehmet - Arda

Burak​

Böyle bir 11'le cikariz büyük ihtimal.

Korkarim Selcuk Sahin ile cikariz bu maca? Avusturyalilar cok sevinecek Selcuka.

Superstar Selcuk Sahin cezali falan degilse o oynar.

Üst Alt