Euro 2012 Elemeleri 8.Maç | Avusturya 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 6 Eylül - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 8.Maç | Avusturya 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 6 Eylül

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 8.Maç | Avusturya 0-0 Türkiye | 6 Eylül | Maç Sonucu

Nasıl bir zihniyettir bu şu kadroyla bile Avusturya'yı en az 2-0 yenerdik.

aga ermenistan slovakyaya 4 atmış deplasmanda şok oldum resmen inanılır gibi değil

slovakya 10 kişi felanda kalmamış. nasıl 4 yemiş bende anlamadım. bazı kücük takımlar bile kendini gelişitiryo. biz 1 ileri 2 geri gidiyoruz. hiddingte bize benzedi. türk gibi düşünmeye başladı. burda pekte mutlu degil. fazla bizi takmıyor. motivasyon saglayacak antrenör lazım. bencede mustafa denizli gelmeli milli takımın başına.

yektanın eli 30. dakikada kırılmış ama oyuncu olmadığı için çıkmamış

bence gayetde iyi oynadı burda bazı arkadaşlar eleştirdi acımasızca

yekta galatasarayda banko oynayacak bir oyuncu bence ilk milli maçında bunu kanıtladı

slovakya 10 kişi felanda kalmamış. nasıl 4 yemiş bende anlamadım. bazı kücük takımlar bile kendini gelişitiryo. biz 1 ileri 2 geri gidiyoruz. hiddingte bize benzedi. türk gibi düşünmeye başladı. burda pekte mutlu degil. fazla bizi takmıyor. motivasyon saglayacak antrenör lazım. bencede mustafa denizli gelmeli milli takımın başına.

bence artık iş işten geçmiş hiddinkle devam edecez avrupa şampiyonasına gidersek turnuva bitimi abdullah avcı ile uzun soluklu bir sözleşme yapalım şu an günü kurtarma adına gereksiz hamlelere gerek yok gidemezsek gitsek de hiddink seneye olmasın takımın başında

Emre , Selçuk , Hamit , Nuri yoktu. Orta sahamızda oyun kurucumuz Selçuk Şahin ve M.Topaldı :D bu yüzden iyi sonuç

ama Hiddink normaldede takımı defansif oynatıyor , inşallah bu adamla gitmeyiz Avrupa şampiyonasına , bizim atak oynamamız lazım

1 puan yeter diye çıkmıştı bizimkiler. Amacına ulaştılar. Helal olsun...

-----------Burak------------

Arda------------------Hamit

--------Nuri----Emre--------

-----------Selcuk-----------

Hakan-Servet-Serdar-Gökhan

----------Volkan------------

-----------Arda-------------

G.Töre-----------------Hamit

-------Nuri-----Emre--------

----------Selcuk------------

-----------Arda------------

----Nuri-----------Hamit----

-------Emre--Selcuk--------

----------Topal-------------

-----------Volkan-----------

Bu tarz sürekli ayağa pasla rakibi uyutabilicek, topla oynama oranımızı cok yüksek tutabilecek oyunculardan kurulu bir takımla çıkabilirsek eğer, Hiddink'in bize İspanya'nın bir tık altında bir futbol bile oynatabileceğini düşünüyorum. Arda'yı tek forvet olarak düsünmeyin bu arada üstteki dizilişlerde, daha cok Messi'nin önde tek durup sağdan soldan ortadan gelenlere pozisyon hazırlaması görevinde kullanırız, bulduğunda da kendisi atar zaten.

Beraberlik için çıktığımız bir maçtı. 2 'li avantajdan önde değilsek bu beraberliğin mağlubiyetten farkı olmadı.

maclar 1 ay sonraymış lan kötü oldu. inşallah sakatlar düzelir. hamitle emre beleşoglu düzelsin en azından. secluk inan düzgün olsada cezalı olcak ne de olsa.

Beraberlik için çıktığımız bir maçtı. 2 'li avantajdan önde değilsek bu beraberliğin mağlubiyetten farkı olmadı.
belcikaya 2 li averaja öndeyiz 1 kazandık 1 berabere kaldık onlara. almanyaya istanbulda berabere kalırsak. son macta azerbaycanı yenerek cıkrazı plaoflara.

-----------Burak------------

Arda------------------Hamit

--------Nuri----Emre--------

-----------Selcuk-----------

-----------Arda-------------

G.Töre-----------------Hamit

-------Nuri-----Emre--------

----------Selcuk------------

-----------Arda------------

----Nuri-----------Hamit----

-------Emre--Selcuk--------

----------Topal-------------

-----------Volkan-----------

Bu tarz sürekli ayağa pasla rakibi uyutabilicek, topla oynama oranımızı cok yüksek tutabilecek oyunculardan kurulu bir takımla çıkabilirsek eğer, Hiddink'in bize İspanya'nın bir tık altında bir futbol bile oynatabileceğini düşünüyorum. Arda'yı tek forvet olarak düsünmeyin bu arada üstteki dizilişlerde, daha cok Messi'nin önde tek durup sağdan soldan ortadan gelenlere pozisyon hazırlaması görevinde kullanırız, bulduğunda da kendisi atar zaten.
bu takımın golcusü kim:) ozaman semihi oynat en ucta. en azından top tutar ayagında.

Play-Off'a kalmaktaki amaç nedir ben anlamış değilim.Bu deplasman maçlarına 1 puan yeter diye çıkmayıp adam gibi oynasaydık şuan en iyi ikinciydik ama kafası basmıyorki.

cok agir elestiriliyor milli takim, hiddink vs.

2 tane direkten dönen top var, son saniyelerde kacirilan penalti var.

bize karsi almanyadan 6 yedigi icin, herseyini veren bir avusturya vardi.

kötü oynadik, deplasmanda oynadik ama yinede sansizliktan 0-0 dönmek zorunda kaliyoruz.

millet ama cosmus "beraberlik icin gittiniz, alip geliyorsunuz, yaziklar olsun" diyor resmen.

ben topcu olsa, td olsam böyle bir mactan sonra bunlari duysam, okusam, kafayi yerdim.

yani üzülmemek elde olmazdi

Galiba oyuncularimizi fazla abartiyoruz.

Her yer de Arda acımasızca eleştiriliyor.Sanki, Arda bir şey yapsında eleştirelim şunu der gibi insanlar...

Milli Takım için,en çok mücadele bir oyuncuyu angutlar yerden yere vurmuş.:/Yazık,üzücü gerçekten.

Bu arada,bir çok kişi beğenmemiş ama,bana göre sahanın en iyi oyuncusu Mehmet Topal'dı.

Adam oyuncu bile değiştirmedi lan

Üst Alt