Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | 1 Temmuz - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | 1 Temmuz

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | İkinci Yarı | TRT | 1 Temmuz

uefa eşşek kadar her maç respect diyor bu mu respect anlayışı yazıklar olsun

Helal olsun valla. Böyle başarıları Galatasaray ve Türkiye de görür inşallah diyeceğim ama yalan olur :D

Motta kurtardı maçı Prandelli... Tebrik ederim... :005:

O dakikada Montolivo yerine Motta'yı oyuna almak mükemmel bir değişiklikti.

Italya acik oynadi. Daha defansiv ve portekizler gibi cok presli oynasalaradi keske... acik verip erkenden golu yediler.

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 2-0 İtalya | İkinci Yarı | TRT | 1 Temmuz

Şampiyonayla birlikte hikmet dallamasından da kurtuluyoruz.Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi?İnşaallah antepten tekmeyi yemez,yoksa ayvalardayız.

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Mac Sonucuı | TRT | 1 Temmuz

Vay be adamlar senelerce şampiyonaların ezik takımı olarak anılırdı. İngiltere'den bile daha kötü durumdalardı. 4 senede ortalığı söküp attılar. Futbol 90 dakika oynanan ve sonunda İspanyol'ların kazandığı bir oyun olmaya doğru gidiyor.

Barcelona 6 yılda 3 Şampiyonlar Ligi Kupası

İspanya Milli takımı 4 yılda 2 Avrupa 1 Dünya Kupası

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Mac Sonucuı | TRT | 1 Temmuz

İspanya pasın suyunu çıkarmadan dikine oynayarak gol buldu. İtalya'nın derdi neydi bilmiyorum ama bu ne abi?

Özetle: Bok gibi final.

Motta kurtardı maçı Prandelli... Tebrik ederim... :005:

O dakikada Montolivo yerine Motta'yı oyuna almak mükemmel bir değişiklikti.

prandelli napsin, adamin yaptirdigi degisiklikler 3 net pozisyon uretti.

mal natale atsa motta-montolivo degisikligide olmazdi

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | TRT | 1 Temmuz

Rakip zaten maçı bırakmış ve artık oyuncuları koşamıyorken o rakibe bu şekilde gol atmak için yüklenen bir takımı kabullenemiyorum. Tamam işte mükemmel oynadınız; neyin peşindeniz, biraz saygılı olmalılar. Bu olmadı bence gerçekten.

Torres 'in yanındaki çocuklardan ikisi de 9 numaraymış o yüzden ikiside oğluymuş biri kız biri erkek çocukların

H.Karaman dedi

prandelli napsin, adamin yaptirdigi degisiklikler 3 net pozisyon uretti.

mal natale atsa motta-montolivo degisikligide olmazdi

Motta değişikliği son derece gereksizdi.Hata Motta, Montolivo'ya göre daha defansif oyuncu... Abate yerine Maggio'yu alsa da böyle bir olay olsa birşey demem.

İtalyanların bu şekilde elenmesine (elenme mi kaldı artık, alışkanlık olsa gerek) üzüldüm. Lakin İspanya'nın da hakkını vermek lazım, bugün çok iyiydiler. Ancak turnuva geneline bakarsak finalin hakkı bence İtalya-Portekiz idi, o zaman işler daha da farklı olurdu.

İtalyanın son yarım saat 10 kişi oynaması çok acı oldu...Gönüllerin şampiyonu italyadır!

Liglerinde Real Madrid, Barcelona, Valencia gibi takımlara sahip olmasına rağmen (diğerlerini hiç saymıyorum) milli takımlar seviyesinde 1964 Avrupa Şampiyonası hariç kupası olmayan müzmin başarısız bir takımdı İspanya. Hatta çok şaşırıyordum, hele özellikle Dünya Kupası'nda bu kadar başarısız olmalarını garipsiyordum. Ancak Barcelona ile başlayan pozitif futbol ivmesi ve yakaladıkları jenarasyon ile 2008'den beri resmen kupalara ambargo koydular. Ben sohbet ortamlarındaki anti İspanya ya da Barcelona sohbetlerini tam olarak anlayamıyorum. Sanırım diğer takımlara olan sempatiden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Harika top oynuyorlar ve çok başarılar gerçekten tebrik etmek lazım. İşin garibi ise bu pozitif futbolun mimari ve İspanya'ya aşılayan adam olan Johan Cruyff'un ülkesi Hollanda ise son kupalarda sürekli geriden nal topluyorlar.

Üst Alt