Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

boral.jpg

Bakın...:(

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Gökhan Gönül ü bundan önceki milli maçlardada eleştirmiştim yine devam ediyorum arkadaş. Bu adamı bir daha almasınlar milli takıma. Sabriyle dalga geçenler sabrinin her yerinden öpsün. Dün en beğendiğim oyuncu sabriydi. Diğerlerinde hiçbirşey yok. Ayrıca Volkan a gösterilen tepki nedir anlamıyorum. Milli formayı giyen birene ne olursa olsun tepki gösterilmesini doğru bulmuyorum. Üstündeki ay yıldıza hakaret olarak görüyorum. Bizlerde böyle şeyler kutsaldır. Mesela ABD başkanıyla alay edercesine karikatür yapsalar orada özgürlük denir geçer, ama bizim ülkemizde başbakan veya cumhurbaşkanına yaptınmı suç olur. Neden çünkü bulundukları makam kutsaldır. Aynı şekilde milli formada kutsaldır, kim giyerse giysin.

ugur boralin fikirleri benim icin tuvalette biraktigim mahsuller kadar degerlidir

Uğur Boral 5 yaşında ve ablasına küfür edilmiş edasıyla twitter'da saçma salak şeyler yazmış. Fenerbahçe'de tek saygı duyduğum herifti, şu dakika itibariyle bi gram değeri yok.

Söylemeden edemiyecem ama GG ve Volkan sanki Almanya ve Hirvatistan maclarini sabote ettiler...

hepsi fenerliler milli takimin icine etti.......EMRE PISLIGINI UNUTMUSUN

Hamit Hırvatların 12. oyuncusu gibiydi.

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 K

şerefsiz emre ana avrat küfretti dudak okuyabilenlere okutun

---emrenin söylediğini aynısını bende onun çocuğu için söylüyorum,gerci çocuğunun üstüne yalan yere yemin edenden birşey beklenmez ama....bu fb turk futbolunun katilidir....Boşuna demiyoruz Türkiye dir Galatasaray...biz yoksak türkiyede yok

şunu söyliyecem,isteyen de araştırsın eoru 2008 de emre sakatlandı yarı final oynadık,emre ne zaman milli takım forması giyse hiçbirşey yapamıyoruz....daha doğrusu emre hangi takımın formasını giyse o takıma birşeyler oluyor....inter,newcastle,fb,milli takım..inter ve fb de son maçta şampiyonluk kaçırmıştı:D

Hem ezildik, hem üzüldük.. Böyle olmamalıydı.

Ben su zamana kadar oynatılan futboldan hic memnun degildim.Ha simdi olacak,ha simdi olacak diyerek bu maca kadar geldik.ve sonuc......

Degisen hicbirsey yok!

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye - Hırvatistan | 11 Kasım | 21.05 | Star TV

bence maca cıkmaya falan gerek yok, hukmen 0 - 3 mağlubuz nasıl olsa. bi dk, oyle atak yapıp rakibi ablukaya alıp gol atacağımızı falan sanan mı var yoksa ? :asd: neyse işte, burda fark olur, orda daha beter fark olur. intikam için geliyor adamlar.

:asd:

futboldan heeçmi heç anlamam kardesh.

Hiç üzülmedim desem? o.0

Hiddink'ten kurtulacağız, Oğuz Çetin'den kurtulacağız, hatta uslu birer çocuk olursak MAA'dan bile kurtulabiliriz :asd:

Üst Alt