Euro 2012'de Parlayan Oyuncular


b54f8uefa1.jpg
Evet arkadaslar dün gece itibariyle Turnuvadaki ilk haftamizi tamamladik. Bu Haberimizde sizlere parlayan Oyuncular listesini hazirladik. Birbirinden enteresan oyuncular var.Haberin Devami GSC Portal'da

 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularHaberimizde kendisini daha ispatlamak üzere olan oyunculara yöneldik. Aksi taktirde sayfalarca haber yapmak zorunda kalirdik.
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularBu turnuvadan sonra Yarmolenko'yu kaparlar. Güzel analizler.. ;) Jetro Willems fizik olarak kendini çok iyi geliştirmiş. Aynı zamanda Chamberlain'de öyle..
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan Oyuncularisvec sol kanat wilhelmsson muydu neydi, o da superdi.Edit:oha adam 79 dogumluymus :)
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularAndre Shevchenko benim favorim genç yaşına rağmen çok ustaca oynuyor müthiş soğukkanlı..tamam sadece bir şakaydı hemen saldırmayın.
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan Oyuncularisvec sol kanat wilhelmsson muydu neydi, o da superdi.Edit:oha adam 79 dogumluymus :)yemisim onu Mesut yahu.. adam batirdi resmen.. son 10 dakikada nekadar top ezdi hele Elmanderin pozisyonunda adami durttu resmen icine girecekti boyle adam olmaz olsun..bide yasliymis herneyse..FIFA TEAMPLAY oynanmiyormu aksam felan?
 
yemisim onu Mesut yahu.. adam batirdi resmen.. son 10 dakikada nekadar top ezdi hele Elmanderin pozisyonunda adami durttu resmen icine girecekti boyle adam olmaz olsun..bide yasliymis herneyse..FIFA TEAMPLAY oynanmiyormu aksam felan?Hafta ici akşamları fazla playstation oynamıyorum reis.Wilhelmsson iyiydi yahu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularIarmolenkoKonoplyankaPisczekRobert LewandowskiArshavinNazarenkoFranck RiberySamir NasriChamberlain

Parlayan degil, su ana kadar goze batan futbolcular.
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularKonoplyanka bir de o hırvatların forvet,kaç yaşında bilmiyorum ama 25den fazla değildir..
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularÇok kalitesiz bi turnuva oluyor bence.Göze batan,turnuva sonunda çok büyük takımlara gider diyeceğimiz bir oyuncu şuan yok.
 
Cevap: Euro 2012'de Parlayan OyuncularTurnuvaya damgasını vuracak yıldız adayı olarak gözüken tek isim Dzagoev suan Fark yaratıyor..Ama mac mac düşünürsek enteresan adamlar ön plana cıkıyor ukrayna macında nazarla adı baslayan kelle Bugun polonya macındaki dudka mı tutkalmıdır nedir onlar baya ön plana cıkan isimlerdi
 
Üst Alt