Euro 2016 Elemeleri Maç Takip Başlığı - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2016 Elemeleri Maç Takip Başlığı

çok acayip. Ermenistan bugün Lihteştayn'ı yenerse 2.sıraya yerleşecek. Kaldı 3 maç. Tarihinde ilk kez turnuvaya gitmeye yakın.

Finlandiya avantajını kullanamadı. Baya öndeydi.

A Spor'da Okan Koç Milli Takım değerlendirmesi yapıyor . Çağlar Premier Ligin en iyi stoperi Emre B. Avrupa'nın en iyi 5 orta sahasından biri dedi .

A Spor'da Okan Koç Milli Takım değerlendirmesi yapıyor . Çağlar Premier Ligin en iyi stoperi Emre B. Avrupa'nın en iyi 5 orta sahasından biri dedi .

geçtim başka PL maçlarını, Çağlar'ın 2 maçını izlemiş mi acaba PL'de? Salak salak yorumlar yapıp buradan para kazanan insanlardan nefret ediyorum. İnsanlar işsizken, futbol izlemekten bile aciz bir futbol yorumcusu olarak minimum 15-20bin lira alıyordur.

geçtim başka PL maçlarını, Çağlar'ın 2 maçını izlemiş mi acaba PL'de? Salak salak yorumlar yapıp buradan para kazanan insanlardan nefret ediyorum. İnsanlar işsizken, futbol izlemekten bile aciz bir futbol yorumcusu olarak minimum 15-20bin lira alıyordur.
Bir de boyna beleşçilik yapıp bana şunu ısmarlayın bunu ısmarlayın bizim o kadar paramız yok diyordu bir ara :D

Bir de boyna beleşçilik yapıp bana şunu ısmarlayın bunu ısmarlayın bizim o kadar paramız yok diyordu bir ara :D

abi hadi bilmiyorsun bir de utanmadan bari millete ahkam kesme.. Eleştiri yapana hemen saçma sapan laflar söylüyor.. 1-2 sene yıldız olacak diye parladı, sonra bir cacık olamadı.. Şimdi meşhur oldu işte. Aşırı egolu. Egolu olmasını gerektirecek en ufak özelliği de yok.

Yakın falan değil yahu daha Finlandiya deplasmanı var, İtalya deplasmanı var Ermenistan'ın. Gitmesi mucize.

İtalya maçı son hafta. İtalya garantilerse Mancini yedeklerle,gençlerle çıkar kesin. Yunanistan içeride kesin kazanır. Finlandiya maçı final olabilir.

Haa ikisinden biri de gitse ilk kez katılacaklar sonuçta. Daha önce büyük turnuva görmemiş iki ülke.

İtalya gitmeyi garantileyen ilk ülke olmak üzere, kaçırdığım ülke yoksa..

2018'e gidememe travmasından sonra Mancini hocam iyi toparladı takımı. Yeni isimler de çabuk uyum sağladı.

Garantileyen 6 ülke var ama matematiksel olmasa bile garantilemiş gözüken başka ülkeler de var..

-Türkiye
-Fransa
-Avusturya
-Finlandiya
-İngiltere
-Portekiz
-Hırvatistan

Toplam 13 ülke yapıyor. 7 tane daha olacak. Ardından 4 takım da Uluslar Ligi kontenjanından gelecek.

Garantileyen 6 ülke var ama matematiksel olmasa bile garantilemiş gözüken başka ülkeler de var..

-Türkiye
-Fransa
-Avusturya
-Finlandiya
-İngiltere
-Portekiz
-Hırvatistan

Toplam 13 ülke yapıyor. 7 tane daha olacak. Ardından 4 takım da Uluslar Ligi kontenjanından gelecek.

Yalnız buradan gidememek de tam bizim takıma göre bir hareket olurdu .. Olumlu veya olumsuz en imkansızları başarıyoruz daima

Üst Alt