EURO 2016 Fransa'da yapılacak - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2016 Fransa'da yapılacak

Cevap: EURO 2016 Fransa'da yapılacak

Antu kim ya bırakın o salakları.

kafaları basmıyor 1 şehirden 2 stat alınıyor.Bu kadar basit bir olay.

Şükrü saraçoğlunda 2 maç oynansa başınız göğe mi erecekti bu ne kıskançlık bu ne çekememezlik.. Allah belanızı versin antu.com'un sevinen bütün üyeleri.. Keşke bütün maçlar saraçoğlunda oynansaydı da gene bu ülke bu organizasyonu alsaydı.. Sizin zihniyetinize tüküriyim.. :mad::sopa:

valla bizim peder simdiden basladi nancy stadinin yaninda bir yer aramaya kucuk bir kebabci acacak icecek filan :D

Şükrü saraçoğlunda 2 maç oynansa başınız göğe mi erecekti bu ne kıskançlık bu ne çekememezlik.. Allah belanızı versin antu.com'un sevinen bütün üyeleri.. Keşke bütün maçlar saraçoğlunda oynansaydı da gene bu ülke bu organizasyonu alsaydı.. Sizin zihniyetinize tüküriyim.. :mad::sopa:

Aynen. Ben bu ülkeyi GS için sevmiyorum kendi adıma. Kendi değerlerini bana verdiği için seviyorum.O değerlerle kendi değerlerimi kaynaştırdığım için bu ülkeyi seviyorum.

UEFA finali Şükrü Saraçoğlu'na verildiğinde çok değil ama biraz da olsa gurur duydum.Böyle bencillik yapmak olmaz.Keşke bu organizasyon verilseydi de saraçoğlunda olsaydı maçlar. Ben kazanmalıyım zihniyeti olduğu müddetçe biz bir gıdım ileri gidemeyiz. Güven ve sevgi ortamı yok bir kere. Ulusça birleştiğimiz değerleri bazı şahsiyetler yüzünden yitiriyoruz !

"Sözde liberallere" ve bu tip bencil "sözde vatanseverlere" lanet olsun !

Ulan şerefsiz angutlar hayatınızda kaç kere canlı canlı Avrupa şampiyonasını görme şansınız olacak.

Bu kadar beyinsiz şerefsiz bir topluluk olabilirmi? Galatasarayın stadı ile ne ilgisi var Şampiyonanın, bizim stadın yapımı hızlanacakmış Avrupa Şampiyonasını alırsak.

Burayı okuyan geri zekalı angutlar Bizim stadın planlanan bitiş tarihi Avrupa şampiyonasından 5 yıl önce sizin beyniniz ve matematik hesabınız bu kadar.

Keşke Euro 2016'yı alsaydıkta sizin stadınızda 5 maç oynansaydı,Anadoludaki futbolseverler olarak bizde Euro 2016 maçlarına gidebilseydik.

Ulan şerefsiz angutlar hayatınızda kaç kere canlı canlı Avrupa şampiyonasını görme şansınız olacak.

Bu kadar beyinsiz şerefsiz bir topluluk olabilirmi? Galatasarayın stadı ile ne ilgisi var Şampiyonanın, bizim stadın yapımı hızlanacakmış Avrupa Şampiyonasını alırsak.

Burayı okuyan geri zekalı angutlar Bizim stadın planlanan bitiş tarihi Avrupa şampiyonasından 5 yıl önce sizin beyniniz ve matematik hesabınız bu kadar.

Keşke Euro 2016'yı alsaydıkta sizin stadınızda 5 maç oynansaydı,Anadoludaki futbolseverler olarak bizde Euro 2016 maçlarına gidebilseydik.

:animation:

Bu salaklar heralde Aslantepe'yi euro 2016 için yaptırıyoruz sanıyorlar. Yahu ne kadar embesil bir taraftar kitlesi bunlar ya.

3180.jpg

bizim stadimiz aslanlar gibi oluyor 2020'ye yine aday olacagiz, o zaman Turkiye olarak daha cok yatirim yapmis olacagiz, daha hazir olacagiz, ama kadinkoy sarackizi her zaman gecekondu olarak kalacak, hicbir zaman listeye alinmayacak, simdi zevkin doruklarinda olan angutlara tek diyecegim; Allah sizin gibi cirkef bir klube aziz ve guiza'dan daha buyuk belalar versin insallah..

Yılın komedisi bence bu olay. Aslantepe'nin sadece euro 2016 için yapıldığını sanan zavallı, embesil taraftarcık TOPluluğu...

turnuva sırasında, türkiyeye girecek yaklaşık 3-4 trilyoneuro'yu da özgener atıcaktı ya cebe, esnafın kazanacağı paraları da özgener el koyacaktı,turnuva özgener in evinde yapılacaktı, tüm takımları, tüm yıldızları sadece galatasaraylılar izleyecekti.

burayı okuyan allahın angutları bi mantıklı düşünün,en azından bu organizasyon ekonomik olarak rahatlatırdı bizi,giren çıkan yine vatandaşa mal herifler,fenerbahçe cumhuriyeti diye bişey yok,onlar vermiyo ekmeğinizi,suyunuzu,TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE YAŞIYOSUNUZ,g.tünüze kına yakın giren çıkan yine size bize yarımkafalılar

bizim stadimiz aslanlar gibi oluyor 2020'ye yine aday olacagiz, o zaman Turkiye olarak daha cok yatirim yapmis olacagiz, daha hazir olacagiz, ama kadinkoy sarackizi her zaman gecekondu olarak kalacak, hicbir zaman listeye alinmayacak, simdi zevkin doruklarinda olan angutlara tek diyecegim; Allah sizin gibi cirkef bir klube aziz ve guiza'dan daha buyuk belalar versin insallah..

stadımız annelerinin kucaklarında patladı :)

Akıllı angut böyle olur;

Benim kardeşim Galatasaraylı.8 yaşındaydı Galatasaray Uefa kupasını aldığında‚ o altın dönemlerini yaşarken hiçbir kuvvet O´nu Fenerbahçeli yapmayı başaramadı.Çok kızmıştım zamanında‚ küsmüştüm ama şimdi anlıyorumki boş işler bunlar.Rekabet olacak‚ bazen sinirlenecek bazen dalga geçip güleceğiz.Bizim son dakika anonsu rezaletini Galatasaray yaşasaydı biz de aynı şekilde takılacaktık onlara.Bu işin güzel kısmı bu değil mi zaten.

Nedir onlara ekmek yok‚ Fenerli değilsen öl kardeşim ne demek?Yok mu eşiniz‚ dostunuz‚ akrabanız Galatasaraylı‚ Beşiktaşlı olan.Nasıl söyleyebiliyorsunuz bu kin ve nefret dolu sözcükleri.Birileri bu nefreti körüklemeye çalışırken sizler nasıl bu oyuna alet olursunuz.Gerçeten de yazık bu zihniyete sahip olan‚ kendini taraftar zannedenlere.

Aslında Euro 2016'yı Fransa'nın almasına sevinen angutlar diye topic açsak ziyaretçi sayısı en az 40-50 olur. Hatta yeni üye alımında da rekora gidebiliriz.

Akıllı angut böyle olur;

Benim kardeşim Galatasaraylı.8 yaşındaydı Galatasaray Uefa kupasını aldığında‚ o altın dönemlerini yaşarken hiçbir kuvvet O´nu Fenerbahçeli yapmayı başaramadı.Çok kızmıştım zamanında‚ küsmüştüm ama şimdi anlıyorumki boş işler bunlar.Rekabet olacak‚ bazen sinirlenecek bazen dalga geçip güleceğiz.Bizim son dakika anonsu rezaletini Galatasaray yaşasaydı biz de aynı şekilde takılacaktık onlara.Bu işin güzel kısmı bu değil mi zaten.

Nedir onlara ekmek yok‚ Fenerli değilsen öl kardeşim ne demek?Yok mu eşiniz‚ dostunuz‚ akrabanız Galatasaraylı‚ Beşiktaşlı olan.Nasıl söyleyebiliyorsunuz bu kin ve nefret dolu sözcükleri.Birileri bu nefreti körüklemeye çalışırken sizler nasıl bu oyuna alet olursunuz.Gerçeten de yazık bu zihniyete sahip olan‚ kendini taraftar zannedenlere.

Akıllı "angut" deme bari, bu adamların değerini bilmek lazım.

Üst Alt