EURO 2020 ÇF | İsviçre (1) 1-1 (3) İspanya | Pen. | 2 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 ÇF | İsviçre (1) 1-1 (3) İspanya | Pen. | 2 Temmuz | TRT 1

Bakın İspanya nasıl kilit açamıyor Fransa hangi yeteneklere sahip olmasına rağmen elendi burada ben İsviçre'ye pay biçmiyorum evet iyiler dirençliler falan ama olay o değil milli takımda hocalar takıma kilit açacak taktikleri veremiyorlar buna yönelik çalışmalar tam oturmuyor. Sonuç olarak hocan iyiyse ve takımı iyi çalıştırıyorsa goller bulursun ama bu çalışmalar eksik kalınca elinde mbappe pogba kante de olsa tık yok.

Bakın İspanya nasıl kilit açamıyor Fransa hangi yeteneklere sahip olmasına rağmen elendi burada ben İsviçre'ye pay biçmiyorum evet iyiler dirençliler falan ama olay o değil milli takımda hocalar takıma kilit açacak taktikleri veremiyorlar buna yönelik çalışmalar tam oturmuyor. Sonuç olarak hocan iyiyse ve takımı iyi çalıştırıyorsa goller bulursun ama bu çalışmalar eksik kalınca elinde mbappe pogba kante de olsa tık yok.
Deschamps kepazesi hic ama hic hak etmiyordu bir üst tura cikmayi. Onun kadar iyi kadroya sahip olup da onun kadar defansif adam oynatan yoktu. Defansa kafa yorduklari kadar hücuma kafa yormamislar.

İspanyada lewa gibi bi forvet olsa final oynar derdim ama tutnuva başından beri muazzam bitiricilik sorunu var. Penaltılara kalırsa isviçre eler

Üst Alt