Euro 2020 D Grubu M:2 | İngiltere 0-0 İskoçya | MS | 18 Haziran | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 D Grubu M:2 | İngiltere 0-0 İskoçya | MS | 18 Haziran | TRT 1

*macin hakemi ispanyol mateu lahoz... 4. hakem cuneyt cakir.

sicak bir mac olur. tribunsel anlamda epl seviyesinde bir ambians olmasini bekliyorum.....

*saha icine dair bir iki sey karalamak gerekirse :

*bu macta, defans bolgesinde iskoclar adina cok onemli bir gelisme, son 2 yildir iskoc milli takiminda stoperde cok iyi bir performans saglayan ; turnuva nin ilk macinda sakatligi yuzunden yer almayan defansin kilit ismi,tierney'in sakatliktan donusu olacak... bu donus hic suphesiz yanindaki a.robertson'un soldan mac boyu rahatca bindirmesine de yol acacaktir kanaatindeyim....

*bolgesel anlamda ;
-orta saha duel eslesmesinde merkez oyuncu iskoc mctominay versus ingiliz d.rice arasindaki mucadele ayri bir ilgimi cekecek.... bu eslesmeden ustunluk kuran-takimina ozellikle bu bolgeden elini rahatlatir gibi....

full kanat ve kanat ortasaha versuslarinda ;
-iskoc a.robertson / forrest versus walker / sterling(foden) mucadele...

*gol bolgesinde;
-dykes/christie/che adams versus kane/rashford/calvert lewin uclulerinden hangi tarafin ikilileri tehlikeli olacak ilk planda merak ediyorum.
*iskoclar adina sayet oynarsa ; hibernian dan takip ettigim > santrafor k. nisbet sans bulursa kendisini gostermek isteyecektir .....

*ingilizler adina ideal 11 disinda izlemeyi ve performanslarini merak ettigim 3 isim; grealish , calvert lewin , sancho.

*macin agir favorisi ingiltere elbette. iskoclar 1999 dan bugune , galip gelemiyor kendilerine karsi.....

ilk 11ler belli olsun bir iki ekleme yapabilirim dizilise dair vb.

guzel bir mac olmasini umuyorum......

england'ı iyi bulmadım ilk maçta

pozisyon vermediler ama üretimde sıkıntı vardı.

bunu da alırlar ama görüntü yine aynı olursa sıkıntı var demektir.

england'ı iyi bulmadım ilk maçta

pozisyon vermediler ama üretimde sıkıntı vardı.

bunu da alırlar ama görüntü yine aynı olursa sıkıntı var demektir.
ilk mac ozelinde ben fena bulmadim ingilizleri.. sicak hava gunduz maci, genclerin cogunlukta oldugu bir 11 ,yine de gereken skoru aldilar. karsilarindaki rakip son turnuva da final oynamis ,oturmus bir ekip olan hirvatlardi.

*macin baslarinda foden'in vurusu direkten dondu, keza kane nin guzel vurusunu kaleci guzel celdi,,golluk sans anlaminda kisir olsa da, galibiyeti getirecek bir kac sanstan birini penalti ile bulup kritik bir galibiyetle turnuvaya basladilar.

ben bu aksam orta ve on taraf genelinde; ilk 11 ve yedekler den ; foden,kane, grealish,sterling,mount,rashford , calvin, sancho nun skora pozisyonal anlamda etki edeceklerini bekliyorum.

foden harici ozellikle jack grealish'in ilk 11 cikmasini umuyorum. maca etki edecektir ,-beklentim turnuva oncesi ilk mac ve devaminda 11 de cikmasiydi... iskocya karsisinda ilk 11 oynamasi surpriz olmaz.

Üst Alt